Store Manager

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ brutto + sales bonuses

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pro-klientský prístup a komunikácia na výborne úrovni
  • Vedenie a staranie sa o menší tým zamestnancov (cca 2 zamestnanci)
  • Zodpovednosť za chod celého butiku
  • Reporting (predaj, sklad, pokladňa, inventúra)
  • Znalosť sortimentu a orientovanie sa v oblasti luxusných doplnkov a hodiniek
  • Vybavovanie záručných a pozáručných listov, resp. dokumentácie
  • Vytváranie databáze zákazníkov a udržovanie zákaznícko-klientskej komunikácie
  • Kooperácia pri organizovaní akcií a eventov pre zákazníkov
  • Komunikácia s centrálou v Prahe

  • Práca v príjemnom a zaujímavom prostredí
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Služobný mobil
  • Návšteva veľtrhov luxusných značiek v zahraničí (2 x ročne)
  • Vianočné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

  • Výborné predajné a komunikačné schopnosti
  • Flexibilita a časová prispôsobivosť (160 hodín mesačne)
  • Príjemný a pro-klientský prístup
  • Znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B2
  • Znalosť MS Office (word, excel, powerpoint)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3598993  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ brutto + sales bonuses