Regionálny manažér prevádzok pre Bratislavu

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 Eur brutto + veľmi zaujímavá variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste niekto, kto nerád vysedáva v kancelárii a láme svoj chrbát celodenným sedením? Nevadí Vám stráviť tretinu pracovného dňa na cestách a je Vám segment retailu blízky? Ak ste ešte navyše veľkým milovníkom kníh, ste náš človek.

Vaša agenda bude spočívať v:

  • proaktívna snaha o dosiahnutie obchodných cieľov pre región Bratislava i jednotlivé prevádzky
  • vyhodnocovanie plánov tržieb, marže
  • mentorovanie zamestnancov k proaktívnemu prístupu voči zákazníkom
  • kontrolovanie a optimalizácia chodu prevádzky
  • vedenie a organizácia činností vedúcich prevádzok
  • účasť na vzdelávacích aktivitách zamestnancov
  • monitorovanie a práca s KPI's pridelených prevádzok
  • zodpovednosť za personálne zmeny na prevádzkach
  • monitorovanie skladových zásob
  • súčinnosť pri tvorbe finančných plánov a aktivít jednotlivých prevádzok
  • analýza výsledkov
  • mapovanie predajných trendov a špecifík regiónu
  • mapovanie konkurencie
  • riešenie prípadných konfliktov na prevádzkach

  • motivačná variabilná zložka
  • osobný automobil aj na súkromné účely (bez paliva)
  • zľavy na produkty
  • zápožičky kníh
  • príplatok na multisport kartičku (cena 13 Eur mesačne)
  • poukážky v objeme 70 Eur na konci roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predajca kníh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pre túto pozíciu hľadáme charizmatického lídra, ktorý je dobrým manažérom a má silnú schopnosť motivovať ľudí. Manažérska skúsenosť je pre nás viac ako skúsenosť v retaili. Ideálne, ak ste už viedli aspoň 1 maloobchodnú prevádzku a spadal pod Vás jej personál. Zároveň potrebujeme, aby ste boli aktívnym vodičom (automobil budete mať k dispozícii) a vedeli si vytiahnuť potrebné dáta z tabuliek v Exceli.

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3586464  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 Eur brutto + veľmi zaujímavá variabilná zložka