HR Generalist

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
od 1300 eur brutto - platové podmienky sa budú odvíjať od skúseností kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na HR stratégii spoločnosti
  • Aktívne vyhľadávanie a výber zamestnancov na pracovné pozície v spoločnosti
  • Zastrešenie personálnej administratívy (pracovné zmluvy, pracovné povolenia, ochrana osobných údajov a i. )
  • Spolupráca s personálnymi agentúrami – dočasné pridelenie, recruitment
  • Koordinácia procesu zaškolenia novoprijatých pracovníkov a zabezpečenie ich ďalšieho vzdelávania
  • Riešenie operatívnych HR problémov s vedúcimi oddelení
  • Participácia na rôznych projektoch v HR oblasti
  • Implementácia a dodržiavanie HR štandardov/procesov v praxi
  • V spolupráci s externými BOZP technikom zodpovednosť za Bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Baliček sociálnych benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie humanitného zamerania
  • Min. 3 – ročná skúsenosť v danej oblasti v rámci interného HR
  • Znalosť Zákonníka práce
  • Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • MS Office -aktívne
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3472137  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 eur brutto - platové podmienky sa budú odvíjať od skúseností kandidátov