Manažér logistiky (automotive)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Myjava, Slovensko, okres Myjava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3000€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Logistická stratégia, koordinácia logistických procesov a skladového hospodárstva v rámci internej logistiky (materiálový manažment, expedícia)
  • Paletové hospodárstvo
  • Optimalizácia zásob - nastavenie úrovne minimálnych a poistných zásob
  • Nastavenie logistických procesov pri zohľadnení princípu lean manažmentu
  • Inventarizácia zásob, vyhodnocovanie výsledkov inventarizácie (Pareto analýza, ABC analýza), cyklické inventúry v závislosti od výsledkov riadnych inventúr
  • Nastavenie a sledovanie KPI´s indikátorov pre oblasť skladového hospodárstva (doba obratu zásob, výška inventarizačných rozdielov, optimálna úroveň zásob, ...)
  • Zabezpečenie súladu stavov medzi skladovým hospodárstvom, evidenčným stavom a stavom v účtovníctve
  • Spolupráca pri riešení cenových a množstevných rozdielov nakupovaných zásob
  • Vedenie tímu ľudí na oddelení logistiky
  • Zabezpečenie rozvoja a zaškoľovanie nových zamestnancov

  • 13. a 14. plat (50% leto, 50% zima)
  • Firemné auto s možnosťou využívania aj na súkromné účely
  • Jazykové kurzy
  • Nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Manažment logistiky
5

  • Minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
  • Pracovné skúsenosti z pozície Manažér logistiky min. 5 rokov
  • Skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu sú veľkou výhodou
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (B2)
  • Analytické a logické myslenie, zmysel pre detail, inovátor

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominik Chmara
Tel.: +421948948157
E-mail: poslať životopis
ID: 3464977   Dátum zverejnenia: 7.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3000€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta