Hlavný účtovník pre greenfield

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2 500 € brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastavenie účtovných procesov vo výrobnej spoločnosti (greenfield) s možnosťou výberu účtovného programu
  • Transfer účtovníctva z externej spoločnosti a následné vedenie komplexného účtovníctva v spoločnosti
  • Evidencia a účtovanie majetku spoločnosti, cenín, odpisov, spracovávanie uzávierok
  • Účtovanie pokladničných dokladov, evidencia a spracovanie došlých a odoslaných faktúr
  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
  • Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby reportingu a štatistického úradu SR
  • Vyhotovovanie mesačného výkazu DPH podľa slovenskej legislatívy
  • Komunikácia s vedením spoločnosti zo zahraničia v anglickom alebo nemeckom jazyku
  • Spolupráca s externou účtovnou firmou (spracovanie miezd a spolupráca pri daňových priznaniach)
  • Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva

  • Medzinárodné pracovné prostredie
  • Dynamický kolektív
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zaujímavé platové ohodnotenie s bonusmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosti s komplexným účtovníctvom vo výrobnej spoločnosti nutná
  • Nastavovanie účtovných procesov v spoločnosti výhodou
  • Znalosť účtovných a daňových zákonov
  • Orientácia v rámci štandardov IFRS
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Pro-aktívny prístup k práci
  • Pozitívny vzťah k výzvam
  • Zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť
  • Samostatnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3461967  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2 500 € brutto mesačne / podľa skúseností