Property developer

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
minimálne 2500 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Schopnosť riadiť celý proces realizácie developerských projektov v Bratislave
  • Koordinácia prípravy potrebnej projektovej dokumentácie (plánovanie projektov)
  • Obstaranie potrebných povolení pre realizáciu stavieb o Jednanie s príslušnými miestnymi a stavenými úradmi
  • Riadenie realizácie výstavby (výberu dodávateľov stavby, kontrola realizácie stavby)
  • Riadenie procesu zabezpečenia externého financovania výstavby
  • Riadenie predaja/prenájmu objektu
  • Reporting akcionárom

  •          Práca v stabilnej spoločnosti
  •          Balíček sociálnych benefitov

Informácie o výberovom konaní

Platové podmienky sa budú odvíjať od skúseností kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • Vysokoškolské vzdelanie –so zameraním na stavebníctvo, architektúru a pod
  • Min. 5 ročná prax pri riadení výstavby kancelárskych a obytných projektov (preferencia BA a okolie)
  • Anglický jazyk výhodou
  • Vynikajúce prezentačné a komunikačné schopnosti.
  • Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3450963  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 2500 eur brutto