Manažér kvality pre automotive

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
2500 € / brutto ako základný plat + variabilná zložka závislá od splnenia KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie oddelenia kvality
  • Zabezpečenie a riadenie procesu neustáleho zlepšovania kvality produkcie
  • Zodpovednosť za implementáciu štandardov kvality a nastavenie procesov
  • Riadenie a vedenie tímu 4 podriadených v priamej línií + cca 15 podriadených v nepriamej línií
  • Riešenie reklamácií, tvorba 8D reportov
  • Návrh nápravných opatrení
  • Zodpovednosť za interné a externé audity

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Odborné školenia plne hradené zamestnávateľom
  • Darčekové poukážky
  • Ročné odmeny
  • Iné

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vaše CV zasielajte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Min. 5 – ročné skúsenosti v oblasti kvality na pozícií Inžinier kvality
  • Anglický jazyk – aktívne
  • Technické myslenie
  • Prirodzená autorita
  • Samostatnosť a proaktívny prístup
  • Chuť budovať oddelenie kvality a nastaviť procesy

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3447824  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 € / brutto ako základný plat + variabilná zložka závislá od splnenia KPI