Manager výrobnej zmeny pre oddelenie lakovňa/ oddelenie zvarovňa/ oddelenie montáž

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 €/ a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi zverený úsek (s ohľadom na špecifické požiadavky prevádzky lakovňa, zvarovňa, montáž)
  • Je garantom aplikácie pracovných štandardov a výrobných procesov
  • Zabezpečuje dodržiavanie kvality a kvantity poskytovaných služieb z pohľadu interného a externého zákazníka, minimalizuje riziká zastavenia výroby a optimalizuje chod výroby
  • Riadi neprítomnosť v práci medzi jednotlivými strediskami a efektívne rozdeľuje počet zamestnancov
  • Garantuje ergonomickú rotáciu vo všetkých strediskách
  • Riadi pravidelné operatívne porady s vedúcimi výrobných jednotiek
  • Rozvíja a podporuje  zlepšovateľskú činnosť (kaizeny)
  • Schvaľuje proces zlepšovania postov  za účelom zlepšovania kvality a efektivity
  • Prezentuje  výsledky zverenej zmeny
  • Sleduje vývoj sociálnej klímy
  • Rozvíja kompetencie vedúcich výrobných jednotiek
  • Riadi zmeny s ohľadom na finančný rozpočet
  • Riadi aktivity zamerané na rešpektovanie a zvýšenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú do kmeňového stavu spoločnosti
  • Nástupný termín  - dohodou
  • Práca v trojzmennej prevádzke
  • Finančné ohodnotenie (základný plat + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky, odmeny za nápady na zlepšenie,  ročný podiel  na hospodárskom výsledku, ročný osobný bonus)
  • Možnosť bezplatného vzdelávania a kariérneho postupu
  • Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné  životné  a úrazové poistenie s celoročným krytím
  • Kvalitné stravovanie v jedálni s príspevkom zamestnávateľa
  • Príspevok zo Sociálneho fondu na benefit
  • Vernostná prémia pri pracovných jubileách (po 5, 7,5, 10, 15-ich rokoch)
  • Finančná výpomoc v rôznych životných situáciách
  • Operatívny leasing na automobil od 111€ mesačne
  • Športové aktivity
  • Možnosť získania mikrosponzoringu, teambuildingy, darčeky...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nadnárodná spoločnosť v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • VŠ vzdelanie technického zamerania (v prípade SŠ nutná prax )
  • Prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
  • Francúzsky jazyk B1 alebo anglický jazyk B1výhodou
  • Ochota pracovať v trojzmennom režime

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3433156  Dátum zverejnenia: 27.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 €/ a viac podľa skúseností