Testovací inžinier

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie podpory pri opravách na testovacích systémoch
  • zodpovednosť za HW (podpora) a SW (odstraňovanie chýb v koordinácii s materskou spoločnosťou)
  • zabezpečenie podpory pri zavádzaní nových produktov
  • zabezpečenie interface medzi inžinieringom a produkciou
  • sledovanie kalibrácie pomocných meracích prostriedkov
  • spracovanie návodov na skúšanie a vyhotovenie technických podkladov
  • zabezpečenie podpory pri zavádzaní technologických zmien v produkcii a novej dokumentácie
  • vyhodnocovanie testovacích dát
  • vytváranie zlatých vzoriek, vzoriek simulujúcich chyby a ich udržiavanie v platnej revízií
  • spravovanie príslušenstva testerov, testovacích systémov a analyzačných staníc
  • sledovanie / kontrola Back Up testovacích programov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  •   min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
  •   schopnosť dorozumieť sa anglicky,
  •   znalosť programovacích jazykov (Lab View, Chroma, Visual Basic, a pod.)
  •   znalosť procesu testovania, technických špecifikácií zariadení, procesných a systémových zmien
  •   precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
  •   oprávnenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika výhodou
  •   skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: +421948948133
E-mail: poslať životopis
ID: 3385623   Dátum zverejnenia: 10.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200