Projektový nákupca

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2100 € + 8% mesačné a ročné bonusy (do výšky 13. platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za projekt z hľadiska nákupu – nákup strojov a zariadení, komponentov a prepravy
  • Vyhľadávanie, výber a zazmluvňovanie dodávateľov
  • Koordinácia práce dodávateľov
  • Analýza a monitoring trhu pri výbere dodávateľov
  • Tvorba a príprava dodávateľských zmlúv
  • Tvorba budgetu
  • Komunikácia s SQE
  • Koordinácia ostatných pozícií, ktoré pracujú na projekte
  • Služobné cesty k dodávateľom
  • Reporting Program Manažérovi

  • Práca v medzinárodnej úspešnej spoločnosti
  • Priestor pre kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pravidelný mesačný a ročný bonus
  • Príspevok do DDS
  • Školenia a jazykové kurzy
  • Home office 2x do mesiaca
  • Iné sociálne aktivity

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV prosím zasielajte v slovenskom aj anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou / VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
  • Min. 3 – ročná skúsenosť v oblasti technického nákupu vo výrobnej spoločnosti podmienkou, automotive výhodou
  • SAP a MS Excel - aktívne
  • Anglický jazyk – aktívne
  • Výborné komunikačné a negociačné zručnosti
  • Asertívnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Strategicky orientovaná a dynamická osobnosť
  • Ochota cestovať – 50% pracovného času

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3384277  Dátum zverejnenia: 9.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2100 € + 8% mesačné a ročné bonusy (do výšky 13. platu)