Lekár so zameraním na internú medicínu

BALANCED HR s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP/
Mzdové podmienky (brutto)
2098 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výkon diagnostickej a preventívno-liečebnej starostlivosti o pacientov
  • Odborné práce, poskytovanie poradnej činnosti pre nemocničné oddelenia
  • Vedenie zdravotnej dokumentácie
  • Plnenie ďalších úloh podľa pokynov primára oddelenia, výkonného riaditeľa a námestníka pre zdravotnú starostlivosť

  • Vytvorené prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu,
  • Systém vzdelávania, možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Prax v odbore nutná spolu s príslušnou atestáciou
  • Príjemné vystupovanie
  • Bezúhonnosť
  • Asertivita
  • Flexibilita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3366041  Dátum zverejnenia: 18.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2098 €