Nastavovač vstrekolisov - Piešťany

BALANCED HR s.r.o.

Trnavský kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastavanie vstrekolisov a produkcia výrobkov na zverených výrobných zariadeniach rešpektujúc stanovený výrobný plán
  • Zodpovednosť za celý výrobný proces prebiehajúci na zverenom vstrekolise
  • Úzka spolupráca s výrobným technológom a oddelením kvality za účelom komunikácie a odstránenia možných odchýlok vo výrobnom procese

  • Medzinárodná spoločnosť so stabilným zázemím
  • 13. plat
  • Práca na 3 smeny (koniec v PIA o 14:00 a začiatok v NE o 22:00 hod.)
  • Preplácanie nadčasov (100% príplatok za prácu v NE alebo cez sviatok)
  • Poukážky na relax a šport
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa a svadbe
  • Jazykové kurzy
  • Každoročné navyšovanie mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu so zameraním na výrobu plastových dielov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Nastavovanie vstrekolisov

Počet rokov praxe

1

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou
  • Prax min. 1 rok z pozície Nastavovač vstrekolisov
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie
  • Skúsenosti s dodržiavaním normy ISO/TS 16949 (IATF) je výhodou
  • Anglický alebo nemecký jazyk je veľkou výhodou!
  • Precíznosť a technické myslenie, tímová spolupráca
  • Ochota odcestovať na určité obdobie do Nemecka na školenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3359667  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou