Manažér zákazníckeho servisu

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • celkové vedenie oddelenia zákazníckeho servisu z odborného aj disciplinárneho hľadiska
  • zodpovednosť za strategické a operatívne riadenie oddelenia
  • zodpovednosť  za výber a zaškolenie nových kolegov
  • tvorba, implementácia a nastavovanie systému KPI v oblasti výkonu a produktivity pobočky
  • zodpovednosť za interný manažment kvality a vzdelávanie
  • kontaktná osoba pre jednotlivých vedúcich tímov a obchodné vedenie.

  • práca v medzinárodnej spoločnosť
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • služobný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  •        ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  •        aktívna znalosť anglického aj nemeckého jazyka
  •        skúsenosť s vedením väčšieho tímu a zodpovednosťou za personálnu oblasť.
  •        zvládanie konfliktných situácií
  •        ochota zúčastniť sa prípadných služobných ciest.
  •        vysoká miera flexibility a samostatnosti a schopnosť prioritizácie
  •        skúsenosť s projektovým riadením

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3337635  Dátum zverejnenia: 16.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.