Inžinier kvality - Považská Bystrica

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vstupná kontrola komponentov od dodávateľov a ich hodnotenie
  • Výstupná kontrola produktov (tvorba ISIR reportov, ...)
  • Zadávanie zákaziek mernému a metalografickému laboratóriu
  • Vyhodnocovanie meraní a tvorba reportov
  • Podpora oddelenia konštrukcie a testovania
  • Podpora pri implementácii nových projektov do výroby
  • Spolupráca na analýze externých nezhôd a návrh opatrení na zabezpečenie výrobkovej a procesnej kvality
  • Riešenie vzniknutých problémov týkajúcich sa kvality dielov a výrobkov

  • Medzinárodná start-up spoločnosť
  • 13. plat
  • Flexibilný pracovný čas
  • Sociálny fond – darčekové poukážky
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • 2 dni dovolenky nad rámec zákona v priebehu roka
  • Jazykový kurz
  • Home Office (dohodou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná start-up spoločnosť pôsobiaca v oblasti R&D v strojárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Kvalita

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / technické zameranie (VŠ je výhodou)
  • Prax min. 5  rokov na pozícii Inžinier kvality (dodávatelia, proces, systém)
  • Odborná znalosť nástrojov riadenia kvality (PPAP, APQP, FMEA, 8D report, 5Why, Ishikawa, ...)
  • Skúsenosti s dodržiavaním normy ISO 9001 (ISO/TS alebo IATF 16949 je výhodou)
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • MS Office – pokročilá úroveň
  • Precíznosť a technické myslenie, tímová spolupráca, dobré organizačné zručnosti
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3330438  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou