Konzultant informačných systémov pre mzdy

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna práca s mzdovými účtovnými programami v teréne
- Implementácia mzdových informačných systémov podľa požiadaviek klienta
- Podpora, konzultácie a poradenstvo klientom
- Spolupráca na tvorbe cenových ponúk a obchodných spoluprác

- Motivujúce platové podmienky
- Flexibilný pracovný čas
- vzdelávanie a teambuildingy
- Práca s najnovšími technológiami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pohybujúca sa v oblasti informačných systémov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské vzdelanie v odbore / ekonómia
- Znalosť mzdových účtovných systémov
- Vodičský preukaz typu B
- Ochota a chuť cestovať
- Komunikačné zručnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3266735  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodu