Obchodný zástupca - segment HoReCa

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o zákazníkov vo zverenom sektore
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Tvorba objednávok
  • Riešenie reklamácií
  • Kontrola a starostlivosť o pohľadávky
  • Administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu - reporting

  • Motivujúce platové podmienky
  • Možnosť kariérneho postupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti distribúcie chladených a mrazených výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Rok

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosti v oblasti predaja, výhodou oblasť gastronómie
  • Cieľovovo orientovaný kandidát
  • Znalosť regiónu
  • Samostatný a zodpovedný prístup k práci
  • Živnostenský list - podmienkou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3237505  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodu