Lekár so zameraním na internú medicínu

BALANCED HR s.r.o.

Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výkon diagnostickej a preventívno-liečebnej starostlivosti o pacientov
  • Odborné práce, poskytovanie poradnej činnosti pre nemocničné oddelenia
  • Vedenie zdravotnej dokumentácie
  • Plnenie ďalších úloh podľa pokynov primára oddelenia, výkonného riaditeľa a námestníka pre zdravotnú starostlivosť

  • Vytvorené prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu,
  • Systém vzdelávania, možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Prax v odbore nutná spolu s príslušnou atestáciou
  • Príjemné vystupovanie
  • Bezúhonnosť
  • Asertivita
  • Flexibilita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balanced HR s.r.o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Schifferová
E-mail: poslať životopis
ID: 3236450   Dátum zverejnenia: 8.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.