Aplikačný inžinier (DCS)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie prevádzkových riadiacich systémov (DCS)
Navrhovanie, vizualizácia a prepojenie výrobných technológií
Oživovanie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky
Riadenie projektov a projektovej dokumentácie

Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Preplácanie športových aktivít
Auto aj na súkromné účely (podľa seniority)
Možnosť kariérneho rastu
Mladý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automatizácie technologických procesov, IT, vývoja SW a servisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa / automatizácia
Pozícia vhodná aj pre absolventa, aj pre skúseného programátora
Znalosti v oblasti programovania PLC/DCS
Skúsenosti s Foxboro sú veľkou výhodou
Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
Vodičský preukaz sk. B
Zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a flexibilita
Ochota cestovať do zahraničia (neplatí pre absolventa)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2814924  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.