Baví ťa svet realít? Pridaj sa k nám a staň sa realitným maklérom/kou našej rodiny DIRECTREAL pre Bratislavu a okolie

Balance group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacUplatňujeme provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začínaš vyhľadávaním obchodných príležitostí až po úspešné ukončenie predaja, prenájmu a preto je vzťah z tvojimi budúcimi klientami a komunikácia tvojou silnou stránkou a teda aj pracovnou náplňou a všetko s tým suvisice:

• aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
• získavanie podrobných informácií a fotodokumentácia,
• administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
• návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami,

Hladáme teba:

Či už:

- Si skúsený realitný maklér alebo úplny nováčik alebo cítiš že potrebuješ vo svojom živote zmenu?
- Od začiatku máš úplnú podporu, úvodne zaškolenie a prepracovaný interný systém, rovnako možnosť svojej vlastnej prezentácie.
- Ak sa nebojíš výziev, máš rád ľudí, zaujíma ťa svet realít a vieš že tento typ práce bude pre teba aj prínosom si na správnom mieste.

Čo ponúkame:
- Samostatnosť a slobodu
- Nadštandardné provízne ohodnotenie
- Podporu skúsených maklérov
- Administratívne a propagačné zabezpečenie
- Možnosť rastu a vytvorenie vlastného tímu
- Priestor pre angažovanie sa pri tvorbe a zlepšovaní chodu firmy a jej kultúry

- Zázemie a know - how silnej značky na realitnom trhu
- Naozaj férové provízne ohodnotenie
- Kompletné zaškolenie do sveta realít
- Možnosť osobného a kariérneho rastu
- Priestor pri tvorbe a zlepšovaní chodu kancelárie a jej kultúry

Pošlite nám svoj krátky životopis a stručnú informáciu s popisom prečo chcete pracovať u nás.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme sa na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, komunikatívnosť,
- flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť, presnosť,
- dochvíľnosť, korektnosť,
- záujem o realitný trh,
- empatia

Realitná kancelária Directreal je sieť nezávislých franšízových realitných kancelárií ponúkajúcich služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku.
ID: 4404203  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac