Farmaceut/ka

BALAMEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Jablonové
Termín nástupu
01.04.2019 / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100,- Eur v závislosti od praxe, plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedovanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- objednávanie liekov, komunikácia s distribučnými spoločnosťami a obchodnými zástupcami
- príprava IPL, dodržiavanie správnej lekárenskej praxe
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- spracovávanie receptov a lekárskych poukazov pre zdravotné poisťovne
- ďalšie úlohy spojené s vykonávaním odborných prác farmaceuta

- nákup so zľavou
- práca v mladom kolektíve, nová lekáreň (otvorená od 09/2018)
- odmeny na základe výsledkov
- 8 hodinová pracovná doba
- zamestnancom platíme poplatky za členstvo v lekárnickej komore
- stravné lístky

Uchádzačom vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba kandidátov vhodných pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta, odbor Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore farmácia podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť
- predajné schopnosti, orientácia na zákazníka

Moderná, verejná lekáreň poskytujúca lekárenskú starostlivosť so širokým sortimentom zdravotníckych pomôcok.
ID: 3595655  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 100,- Eur v závislosti od praxe, plus odmeny