Logo Balak, s. r. o.

Odborný predajca oblasť vykurovacia technika JUNIOR

Balak, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 82104, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 300 - 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy bude závisieť od skúseností a výkonu kandidáta splnených úloh, detaily budú prediskutované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi na predajni, starostlivosť o zákazníkov

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov, spolupráca na marketingových aktivitách spoločnosti

- Príprava podkladov k obchodným prípadom, vytváranie cenových ponúk, komunikácia

- Sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných prípadov zákazníkov

- Práca v informačnom systéme

- Prípadné obhliadky u zákazníkov a spolupráca pri návrhu riešení v spolupráci technickým oddelením

- Obsluha zákazníkov na predajni

- práca na zaujímavých projektoch
- zamestnanecké zľavy
​- motivačná variabilná zložka platu​
- letné a zimné odmeny podľa výsledkov práce
- možnosť odborného aj profesionálneho rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (TZB, stavebníctvo, strojárstvo)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

WordPress - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• SŠ, VŠ v technickom odbore (TZB, stavebníctvo, strojárstvo)
• Minimálne 1 rokov praxe predaj technických produktov alebo ukončená stavebná škola
• Znalosť z odboru vykurovacej techniky je výhodou
• Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, dôveryhodnosť
• Vysoká miera samostatnosti, orientácia na výsledky, obchodné myslenie
• Schopnosť znášať stres a ochota cestovať v rámci Bratislavského kraja
• Práca s PC, Word, Excel, Outlook na pokročilej úrovni
• Aktívny vodič, vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Balak, s. r. o. bola založená ako obchodná firma s orientáciou na produkty TZB pre montážne a stavebné firmy.

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným predajom/návrhom moderných vykurovacích, klimatizačných a vzduchotechnických sústav + nájdete u nás expresné inštalačné centrum.

Našou výhodou je rýchlosť, pružnosť a odbornosť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Baláž
Tel.: +421915189685
E-mail: poslať životopis
ID: 4822998  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac