Skladník

BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 89, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
  • Kontrola prijatého tovaru podľa požiadaviek
  • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu
  • Balenie skladových zásob
  • Vedenie evidencie skladových zásob
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka
  • Podieľanie sa na inventúrach
  • Čistenie a údržba skladu a skladových zariadení
  • Kontrola a dodržiavanie bezpečnostných predpisov

  • Stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou
  • Možnosť získavať motivujúce finančné ohodnotenie
  • Zaručené úvodné zaškolenie a podpora v zamestnaní
  • Výhodné pracovné podmienky a moderné zariadenia

Vopred sa ospravedlňujeme, že odpovieme iba uchádzačom zaradeným do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie.
  • Prax na podobnej pozícii je výhodou.
  • Platný preukaz na obsluhu VZV a NZV je výhodou.
  • Casová flexibilita a schopnosť pracovať pod stresom.
  • Samostatnosť, lojálnosť a pozitívny prístup k práci.

Spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2001. Zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou farieb, lakov (priame zastúpenie popredných výrobcov - Barvy a laky Hostivař, a.s., Teluria s.r.o. a Denas Color a.s.), maliarskych doplnkov a drogistického tovaru v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Petláková
E-mail: poslať životopis
ID: 4810029  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac