Vedúci skladu s tímom v B. Bystrica

BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta, Partizánska cesta, Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho človeka na pozíciu Vedúceho skladu v našej spoločnosti. Na tejto pozícii budeš mať možnosť viesť tím skladníkov a zodpovedať za správne fungovanie skladu. Čo táto práca obnáša?

  • Logistika skladu – príjem a vyskladňovanie tovaru podľa FIFA (jednozmenná prevádzka)
  • Zadeľovanie úloh a koordinovanie činností v rámci skladu
  • Riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov (10 skladníkov)
  • Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom informačného systému
  • Plánovanie a optimalizácia skladových procesov
  • Kontrola prijatého tovaru podľa dodacích listov, prípadne iných dokladov
  • Dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s tovarom
  • Podieľanie sa na priebežných a pravidelných fyzických skladových inventúr
  • Dohliadanie na dodržiavanie BOZP, PO a poriadku na pracovisku

  • Zaručujeme ti zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá ti poskytne istotu a bezpečnosť v práci.
  • Ak si našou súčasťou, máš možnosť využívať zamestnanecké zľavy pri nákupe v našej predajni.
  • Okrem toho, ti ponúkame stravné lístky alebo finančný príspevok, aby si sa nemusel starať o svoje stravovanie.
  • V našej spoločnosti ti zaručujeme výhodné pracovné podmienky, ktoré ti umožnia efektívne pracovať a napredovať v práci.
  • Staráme sa aj na fyzickú a psychickú  pohodu našich zamestnancov, preto ti ponúkame možnosť využitia Multisport karty
  • Aby si bol vždy v obraze, ponúkame ti kompletné produktové a obchodné školenie, ktoré ti pomôže rozvíjať sa v tvojej práci.
  • Našim zamestnancom sa snažíme venovať adekvátnu pozornosť, preto sme pre teba pripravili motivujúci systém odmeňovania.

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách. V prvom kole prechádza Váš životopis pre-screeningom. V druhom kole sú úspešní uchádzači kontaktovaní a pozvaní na pohovor. Pracovný pohovor sa bude konať v B. Bystrici, na základe telefonickej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Máš aspoň stredoškolské vzdelanie a skúsenosti s vedením tímu ľudí? Dokážeš dobre komunikovať, si dôsledný a zodpovedný s príjemným vystupovaním? Vieš sa rýchlo učiť, pracovať samostatne a ovládaš dobre prácu s PC? Máš skúsenosti v oblasti skladového hospodárstva a chceš sa podieľať na rozvoji nášho podniku? Ak áno, hľadáme práve teba na pozíciu vedúceho skladu v Banskej Bystrici, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Prax na pozícii vedúceho skladu je vítaná, no nie je podmienkou.

Spoločnosť BAL SLOVAKIA, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2001. Zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou farieb, lakov (priame zastúpenie popredných výrobcov - Barvy a laky Hostivař, a.s., Teluria s.r.o. a Denas Color a.s.), maliarskych doplnkov a drogistického tovaru v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Petláková
E-mail: poslať životopis
ID: 4803050  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac