Přípravář staveb (JUNIOR/SENIOR)

BAKPA INVEST s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni se záujmem pro stavařinu anadšené pro realizaci nových projektů.

PŘÍPRAVÁŘ STAVEB (JUNIOR / SENIOR)

Co vás čeká:

  • spolupráce při vedení stavby od ohlášení realizace až ke kolaudaci a odevzdání jednotek budoucím majitelům
  • budete plánovat a objednávat materiál podle rozestavěnosti stavby
  • budete dohlížet nad postupem subdodavatelů
  • koordinace stavby společně se stavbyvedoucím a vedením
  • organizace výběrových řízení
  • komunikace s dotčenými orgány

Co budete potřebovat?

  • SŠ vzdělání
  • 1 rok praxe ve stavebnictví (stavební vzdělání)
  • orientaci v technologických postupech
  • znalost práce na PC
  • pečlivost a spolehlivost

A získáte na oplátku:

  • nad rámec měsíční mzdy mimořádné finanční odměny např. prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavebního projektu
  • měsíční mzdový příplatek za platné osvědčení o autorizaci ČKAIT
  • notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, sick days, home office
  • karta Multisport
  • služební vůz
  • pracoviště: Praha 6

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4398844  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc