Hľadáme Technika testovania a opráv so skúsenosťami v elektro výrobe - práca len na jednu zmenu

Baker Hughes Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 15, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technika testovania a opráv so skúsenosťami v elektro výrobe.

Úspešný kandidát bude na pozícii Technika Testovania a Opráv testovať ultrazvukové sondy (UT) a robiť nasledovné:
- vykonávať kontroly v elektrotechnickej výrobe pomocou bežných merných nástrojov, skúšobných pomôcok a meracích prístrojov
- tlačiť protokol o výsledkoch kontrôl a o akosti vstupov a rozhodovanie o ich používaní
- viesť príslušnú dokumentáciu

Úspešný vo výberovom konaní budeš, ak máš skúsenosti v elektro výrobe plus stredoškolské vzdelanie technického zamerania.
Tiež by si mal byť spoľahlivý, dôsledný, trpezlivý a mať záujem pracovať. Vybraných kandidátov si zaučíme. Ponúkame čisté pracovné prostredie a výborný kolektív ľudí.

Okrem platového ohodnotenia tiež ponúkame nasledovné výhody:
- výkonnostné odmeny (každý kvartál v závislosti od kvality a produktivity firmy) až do výšky 10% priemernej mzdy
- ročné odmeny
- prítomnostný príspevok (80 eur za každý plne odpracovaný mesiac bez absencie)
- až 5 dní pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
- finančný príspevok 5.00 Eur/deň na stravné lístky
- príspevok na dopravu do zamestnania (nad 5 km)
- finančný príspevok na rekreáciu v zmysle zákona
- športové a teambuildingove aktivity

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebné predispozície:

- skúsenosti z elektro výroby
- ukončená SŠ technického smeru
- znalosť technickej dokumentácie a vlastností materiálov
- dôslednosť
- spoľahlivosť a presnosť
- ochota učiť sa

Spoločnosť patrí do medzinárodnej korporácie Baker Hughes, ktorá poskytuje rozsiahle služby a technické riešenia v oblasti tažby a spracovania ropy a plynu. Má pobočky vo viac než 120 krajinách a zamestnáva viac ako 60,000 ľudí po celom svete.

Spoločnosť Baker Hughes Slovakia patrí do divízie Digital Solutions, ktorá je dynamickou divíziou celej korporácie a jej hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom rôznych inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení.

Samotná spoločnosť Baker Hughes Slovakia, s.r.o. so sídlom v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá výrobou ultrazvukových sond používaných v nedeštruktívnej defektoskopii, ako aj strojárskou výrobou častí do priemyselných testovacích zariadení používaných v petrochemickom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Claudia Varečková
E-mail: poslať životopis
ID: 4801988  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac