Can you communicate in English? Hľadáme ďalšieho Výrobného Inžiniera do skvelého tímu v Novom Meste nad Váhom.

Baker Hughes Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovorí sa, že inžinierom sa nestaneš, musíš sa ním proste narodiť. Ak ťa zaujíma všetko technické, neustále rozoberáš veci len aby si ich znovu poskladal ešte lepšie, si náš človek.

Do nášho existujúce technického tímu hľadáme ďalšieho výrobného inžiniera (alebo výrobnú inžinierku!) s vysokoškolským vzdelaním technického zamerania, ideálne elekrotechnika. Pokiaľ však máš skúsenosti z mechatroniky, automatizácie poprípade akustiky, určite budeme radi keď nám pošleš životopis.

Hľadáme skrátka "hands on" technického človeka, ktorý bude s nadšením riešiť technické problémy vo výrobe ultrazvukových sond a samostatne navrhovať proces výroby na základe jasne definovaných štandartov.

Jedinec musí ovládať angličtinu na komunikatívnej úrovni, keďže je to oficiálny jazyk našej firmy a bez neho by si sa ďaleko nedostal. Súčasťou náplne práce bude:
- Technická podpora výroby ultrazvukových sond
- Vedenie "Root Cause" analýzy a nápravné opatrenia týkajúce sa výroby
- Zlepšovanie procesov/znižovanie "cycle time", zlepšovanie produktivity za pomoci zlepšovania procesov
- Identifikovanie a znižovanie zdrojov vo výrobe s cieľom zvýšiť efektívnosť výrobných pracovníkov
- Redukovanie kvalitatívnych problémov zlepšovaním procesov
- Spolupráca na transfere nových projektov (TOW), vrátane transferu nových produktov a technológií (NTI)

Ak ťa inzerát zaujal, pošli nám životopis. Podrobný popis každonenných činností sa dozvieš na osobnom pohovore. Prevedieme ťa tiež výrobou a ukážeme, ako tie naše sondy vlastne vyzerajú.

Okrem platového ohodnotenia tiež ponúkame nasledovné výhody:
- ročné odmeny
- možnosť zaškolenia v Nemecku
- možnosť kariérneho rastu
- platený kurz anglického jazyka
- príspevok na dopravu do zamestnania (pri dochádzaní nad 5km)
- 5 dní pracovného voľna nad rámec Zákonnika Práce
- finančný príspevok 5.00 Eur na stravné lístky
- pravidelné prehodnotenie mzdy
- športové a teambuildingové aktivity
- finančný príspevok na rekreáciu v zmysle zákona

Ak si myslíš že vieš ponúknuť čo hľadáme, pošli nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, ideálne elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše kritéria na úspešného kandidáta sú:
- VŠ vzdelanie - technického zamerania
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- schopnosť identifikovať technické problémy a navrhnúť efektívne a komplexné riešenia
- schopnosť efektívne si zadeliť a využiť čas

Ak k tomu budeš mať aj nižšie uvedené, určite nás to poteší a tebe pomôže:
- skúsenosti s ultrazvukom a/alebo použitím osciloskopu - potešia
- skúsenosti v oblasti štíhlej výroby a v oblasti projektového manažmentu - výhodou
- vedomosti a skúsenosti v oblasti výrobných procesov - výhodou

Uvítame životopisy od nežného pohlavia ako aj čerstvých absolventov VŠ (technického smeru).

Spoločnosť patrí do medzinárodnej korporácie Baker Hughes, ktorá poskytuje rozsiahle služby a technické riešenia v oblasti tažby a spracovania ropy a plynu. Má pobočky vo viac než 120 krajinách a zamestnáva viac ako 60,000 ľudí po celom svete.

Spoločnosť Baker Hughes Slovakia patrí do divízie Digital Solutions, ktorá je dynamickou divíziou celej korporácie a jej hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom rôznych inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení.

Samotná spoločnosť Baker Hughes Slovakia, s.r.o. so sídlom v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá výrobou ultrazvukových sond používaných v nedeštruktívnej defektoskopii, ako aj strojárskou výrobou častí do priemyselných testovacích zariadení používaných v petrochemickom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4793405  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac