Reagujte bez životopisu

Ponúkame prácu skúsenému CNC frézarovi 5-osého obrábania - prax na obrábacom centre Heidenhain nutná!

Baker Hughes Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 1877/15, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou na 5-oske CNC Heidenhain? Máme pre teba zaujímavú pracovnú pozíciu, ktorej súčasťou je:

  • výroba súčiastok z antikóry a plastov
  • výroba súčiastok na CNC obrábacích centrách podľa výkresovej dokumentácie (5-osé obrábanie)
  • výroba komponentov pre Ultrazvukové sondy používané v olejovom/ťažobnom priemysle a komponentov pre ultrazvukové testovacie zariadenia používané v oceliarskom priemysle
  • kontrola rozmerov vyrobených dielov
  • nastavovanie/programovanie prideleného obrábacieho centra Heidenhain
  • základná údržba prideleného obrábacieho centra

Okrem platového ohodnotenia tiež ponúkame nasledovné výhody:

  • výkonnostné odmeny (kvartálne, ročné)
  • finančný príspevok 5.00 Eur na stravné lístky
  • príspevok na dopravu do zamestnania (pri dochádzaní nad 5km)
  • prítomnostný príspevok (80 eur za každý plne odpracovaný mesiac bez absencie)
  • 5 dní pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
  • finančný príspevok na rekreáciu v zmysle zákona
  • vernostný program
  • prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • čisté pracovné prostredie
  • stabilný príjem
  • športové a teambuildingove aktivity

Žiadosti so životopismi posielajte na emailovú adresu [email protected]

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Naše kritéria na úspešného kandidáta sú:

  • Ochota pracovať na 2 zmeny (ranná 05.45 - 14.00 hod, poobedná 13.45 - 22.00 hod, striedanie po týždni)
  • Samostatné programovanie a nastavovanie v OS Heidenhain
  • SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Prax v oblasti CNC obrábania
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • Presnosť a manuálna zručnosť

Spoločnosť patrí do medzinárodnej korporácie Baker Hughes, ktorá poskytuje rozsiahle služby a technické riešenia v oblasti tažby a spracovania ropy a plynu. Má pobočky vo viac než 120 krajinách a zamestnáva viac ako 60,000 ľudí po celom svete.

Spoločnosť Baker Hughes Slovakia patrí do divízie Digital Solutions, ktorá je dynamickou divíziou celej korporácie a jej hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom rôznych inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení.

Samotná spoločnosť Baker Hughes Slovakia, s.r.o. so sídlom v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá výrobou ultrazvukových sond používaných v nedeštruktívnej defektoskopii, ako aj strojárskou výrobou častí do priemyselných testovacích zariadení používaných v petrochemickom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788432  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac