Náborový bonus a výborné platové podmienky pre skúseného CNC operátora na OS Sinumerik!

Baker Hughes Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 15, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 700 EUR/mesiacPLUS možné nadčasy platené 25% za týždeň a 50% počas víkendu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou na CNC Sinumerik? Si šikovný a nechceš už robiť nočné? Potom máme pre teba zaujímavú pracovnú pozíciu, ktorej súčasťou je:

- výroba súčiastok z antikóry a plastov
- výroba súčiastok na CNC obrábacích centrách podľa výkresovej dokumentácie (5-osé obrábanie)
- výroba komponentov pre Ultrazvukové sondy používané v olejovom/ťažobnom priemysle a komponentov pre ultrazvukové testovacie zariadenia používané v oceliarskom priemysle
- kontrola rozmerov vyrobených dielov
- nastavovanie/programovanie prideleného obrábacieho centra Sinumerik
- základná údržba prideleného obrábacieho centra

Okrem platového ohodnotenia tiež ponúkame nasledovné výhody:
- náborový bonus
- výkonnostné odmeny (kvartálne, ročné)
- finančný príspevok 4,50 Eur na stravné lístky
- príspevok na dopravu do zamestnania (pri dochádzaní nad 5km)
- prítomnostný príspevok (80 eur za každý plne odpracovaný mesiac bez absencie)
- 5 dní pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
- finančný príspevok na rekreáciu v zmysle zákona
- vernostný program
- prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- čisté pracovné prostredie
- stabilný príjem
- športové a teambuildingove aktivity

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Naše kritéria na úspešného kandidáta sú:
- Ochota pracovať na 2 zmeny (ranná 05.45 - 14.00 hod, poobedná 13.45 - 22.00 hod, striedanie po týždni)
- Samostatné programovanie a nastavovanie v OS Sinumerik
- SŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax v oblasti CNC obrábania
- Znalosti princípov obrábania
nastavovania a programovania CNC strojov
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Presnosť a manuálna zručnosť

Pokým už máš nejaké skúsenosti a chuť naberať nové, pošli nám svoj životopis.

Spoločnosť patrí do medzinárodnej korporácie Baker Hughes, ktorá poskytuje rozsiahle služby a technické riešenia v oblasti tažby a spracovania ropy a plynu. Má pobočky vo viac než 120 krajinách a zamestnáva viac ako 60,000 ľudí po celom svete.

Spoločnosť Baker Hughes Slovakia patrí do divízie Digital Solutions, ktorá je dynamickou divíziou celej korporácie a jej hlavným poslaním je poskytovanie riešení pre maximalizáciu ekonomickej výkonnosti prevádzkových aktív zákazníkov prostredníctvom rôznych inovácií, metód moderného riadenia, sensorových a inšpekčných technológií, zberu dát, informačného manažmentu alebo odborných kontrolných riešení.

Samotná spoločnosť Baker Hughes Slovakia, s.r.o. so sídlom v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá výrobou ultrazvukových sond používaných v nedeštruktívnej defektoskopii, ako aj strojárskou výrobou častí do priemyselných testovacích zariadení používaných v petrochemickom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4495096  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac