Čašníčka/čašník

BAKCHUS spol. s r.o.

Reštaurácia Benihana, Hlboká 7, 811 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
upresnenie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníčku/čašníka do reštaurácie Benihana v širšom centre Bratislavy.

Riadne vyplácanie mzdy v plnej výške na základe pracovnej zmluvy vrátane príplatkov za nadčasy, nočnú prácu, štátne sviatky.
Práca v čiastočne zahraničnom kolektíve, možnosť zdokonaľovať sa v angličtine.
Zamestnanecké obedy a zľavy.
Práca pre medzinárodnú spoločnosť.
Unikátny koncept reštaurácie.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Chuť učiť sa, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti hospitality služieb - reštaurácie, wellness, dlhodobý prenájom apartmánov, prenájom ďalších priestorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlboka 5
811 04 Bratislava
ID: 3238974   Dátum zverejnenia: 10.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   upresnenie pri osobnom pohovore