Можливість для людей з України

Lektor/Lektorka anglického alebo nemeckého jazyka pre deti a mládež

BAKAY s.r.o.

Miesto práce
Tomáša Ružičku 5, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.8 - 15€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazykové študio KIWI v Žiline hľadá lektorku alebo lektora na pokrytie licencovaných kurzov angličtiny pre deti predškolského veku od 2 po 7 rokov, ktorí budú robiť zo srdca. Tiež lektorov na kurzy pre deti od 8 po 18 rokov. Hodiny sú vedené prevažne v angličtine alebo nemčine, ponúkame školenie zo strany poskytovateľa licencie. Hľadáme niekoho, pre koho bude práca zároveň aj koníčkom.

Požadujeme solídnu výslovnosť, pozitívny vzťah k deťom a mládezi, skúsenosti s prácou s deťmi a mládežou výhodou, flexibilita a zodpovednosť a ochota viesť kurzy v časoch od 13:00 do 17:00.

Milujete prácu s deťmi a mládežou?
Ovládate angličtinu alebo nemcinu?
Chcete byt certifikovaný lektor?

Ak ste na tieto otázky odpovedali áno, urobte prvý krok k zmysluplnej kariére a zašlite nám životopis. Nepotrebujete pedagogické vzdelanie. Všetko vás naučia naši najlepší školitelia pôsobiaci v celej Európe.

Informácie o výberovom konaní
Zasielajte prosím životopisy na [email protected]

Na prácu lektorky angličtiny v KIWI vás pripravia špičkoví školitelia. Naučíte sa hlavné zásady metódy Teddy Eddie English a dozviete sa, ako a prečo je vhodné učiť deti práve touto metódou
kava, pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Angličtina alebo nemčina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Práca s tabletom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nepotrebujete pedagogické vzdelanie. Všetko vás naučia naši najlepší školitelia pôsobiaci v celej Európe.
Na prácu lektorky angličtiny v KIWI vás pripravia špičkoví školitelia. Naučíte sa hlavné zásady metódy Teddy
Do nášho nového centra hľadáme ľudí:

- so skvelou plynulou angličtinou alebo nemčinou na úrovni C1/C2, štátnou skúškou z anglického alebo nemeckého jazyka
- aktívnych kreatívnych ľudí s chuťou učiť sa
- s nadšením, radosťou a láskou k práci s deťmi

Výhodami sú :
-pedagogické vzdelanie
- štátna skúška z angličtiny alebo nemčiny
- skúsenosti s prácou s deťmi a mládežou

Rásť a rozvíjať sa prirodzene spolu s nami
a priniesť niečo nové, "fresh" to je hlavným poslaním nášho jazykového štúdia KIWI v Žiline, ktoré som založila spolu s manželom. nielen ako skúsená mentorka a lektorka anglického jazyka s dlhoročnou praxou, ale v prvom rade ako mama dvoch malých neposedných drobčekov, pre ktorých som hľadala spôsob, ktorý by im umožnil učiť sa cudzie jazyky prirodzene a s rešpektom k ich individualite a jedinečnosti a zároveň dôsledne naplniť odkaz Jána Ámosa Komenského Učiť sa hrou.
ID: 4597651  Dátum zverejnenia: 20.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.