Можливість для людей з України
Logo BAGSEY s. r. o.

Závodná kuchyňa hľadá skúseného kuchára s chuťou na nové výzvy

BAGSEY s. r. o.

Miesto práce
Bistro Bagsey, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacplus bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dodržiavať hygienické, bezpečnostné a požiarne predpisy
  • Dodržiavať zásady predpísaného pracovného oblečenia
  • Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
  • Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
  • Kontrola kvality hotových jedál.
  • Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
  • Zaisťovať pravidelné sanitárne upratovanie a dodržiava stálu čistotu na pracovisku
  • dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok
  • ​práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná) od pondelka do piatka​

  • Môžeš pracovať v stabilnej gastronomickej spoločnosti, ktorá má celoročnú prevádzku.
  • Budeš mať pravidelné možnosti na vzdelávanie, aby si sa mohol/la stále zlepšovať v kuchyni.
  • Môžeš využívať zamestnanecké výhody a benefity, ktoré ti pomôžu ušetriť peniaze a zlepšiť tvoj životný štýl.
  • Budeš mať zabezpečené stravovanie, takže sa nemusíš starať o jedlo na pracovisku.
  • Dostaneš priplatok za cestovanie, aby si nemusel/a platiť za cestu do práce z vlastného vrecka.
  • Môžeš sa stať súčasťou tímu šikovných kuchárov, ktorí majú radi svoju prácu a chcú sa neustále zlepšovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Vyučenie v odbore je požiadavkou.
  • Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou.
  • Požiadavkou je odborná spôsobilosť.
  • Požiadavkou je platný zdravotný preukaz.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť sú kľúčové.
  • Schopnosť tímovej práce sa očakáva.
  • Organizačné a riadiace schopnosti sú výhodou.
  • Príjemné vystupovanie je dôležité.

Prevádzka, ktorá sa zameriava na sortovanie a balenie spojovacieho materiálu a gastronómiu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Miľo
Tel.: +421905932674, +421910808999
E-mail: poslať životopis
ID: 4819188  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac