Office manager

BAGSEY s. r. o.

Miesto práce
Hattalova 12a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu/ kolegyňu, ktorý/-á má predchádzajúce skúsenosti so starostlivosťou o HR/ Office. Náplň práce:

- Spisovanie pracovnoprávnych zmlúv a dohôd podľa pokynov nadriadeného
- Zabezpečovanie činností spojených so vznikom a ukončením pracovného pomeru a preložením zamestnancov na iné pracovné miesta
- Vedenie personálnej evidencie celej organizácie a kompletizácia pracovnoprávnej a zamestnaneckej dokumentácie
- Riešenie pracovnoprávnych záležitosti, personálne poradenstvo
- Príprava podkladov pre externú účtovnú firmu
- Fakturácia, platby a objednávky v súvislosti s činnosťou spoločnosti
- Vyplácanie mzdy, vydávanie stravných lístkov
- Starostlivosť o chod a vybavenie kancelárie
- Vybavovanie pochôdzok - potrebný vodičský preukaz typu B
- Samostatná príprava podkladov, prezentácií a tabuliek
- Komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi
- Evidovanie, ukladanie a triedenie písomností
- Spracovanie pošty

- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie

Poprosím o poslanie životopisu a motivačného listu pre lepšie posúdenie uchádzača. Odpovedáme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti so spracovaním faktúr / dochádzok / financií / zmlúv
- vodičský preukaz sk. B
- komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, proaktivita

Prevádzka, ktorá sa zameriava na sortovanie a balenie spojovacieho materiálu a gastronómii.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4023549  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac