Marketingový / social špecialista

BagreSpiš s.r.o.

Miesto práce
Markušovská cesta, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Okamžite
1 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od schopností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu "markeťáka", ktorý spolu s nami bude zabezpečovať imidž firmy a pomôže nám budovať dobre rozbehnutú značku v oblasti predaja, prenájmu a servisu stavebných strojov.

Koho hľadáme? Človeka, ktorý sa nám postará o sociálne siete, web, eshop, urobí grafiku, či video. Aké sú očakávania?

- písané slovo a gramatika na 100%
- tvorba obsahu na sociálne siete (foto, video, grafika) + platené príspevky
- znalosť grafických programov - používame softvér od Affinity (veľmi podobný programom od Adobe - Photoshop, Illustrator, Indesign)
- príprava textov (blogy, sociálne siete)
- grafické návrhy (hlavne na sociálne siete, do newslettera, úprava a fotenie tovarových položiek do eshopu)
- aktualizácia eshopu a tovaru v CMS
- tvorba a editácia krátkych videí
- udržiavanie aktuálnej inzercie a posielanie newsletterov

Ak ovládaš všetko / väčšinu , pošli nám štruktúrovaný životopis. Vybraných uchádzačov radi uvítame na krátkom pohovore a ak to vyjde, tak aj v našom tíme. Ak sa chceš o nás dozvedieť a "nasať" atmosféru, zavítaj na náš web alebo si pozri našu Facebookovú stránku BagreSpiš. Lepšie pochopíš, čo by malo byť tvojou úlohou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing / reklama / masmediálna komunikácia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s PC - Pokročilý
Affinity Photo (alternatíva k Adobe Photoshop) - Pokročilý
Affinity Designer (Adobe Illustrator) - Mierne pokročilý
WooCommerce - Základy
WordPress - Základy
Tvorba, editácia a strih videa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Mailchimp - Základy
Facebook Ads Manager - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť BagreSpiš je autorizovaný predajca minibagrov a bagrov Takeuchi, hutniacej techniky Ammann, nakladačov, dumperov a ručne ovládaných strojov spolu s bohatým výberom príslušenstva. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008 a našim klientom zabezpečujeme kompletné služby v oblasti predaja, prenájmu a servisu stavebných strojov.
ID: 4396771  Dátum zverejnenia: 6.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac