Asistent/ka predaja v štýlovej detskej obuvi - nástup ihneď

BAGPIPERS, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800-900 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne štýlovej detskej obuvi v Ružinove, časť Ostredky, hľadáme pohodovú, vtipnú, milú, štýlovú a ústretovú kolegyňu/kolegu.

Náš obchodík sa zameriava hlavne na štýlové topánky, doplnky, aj lokálne handmade produkty, a preto ak máte vzťah k móde, dizajnu, trendom, blogom a celkovo sociálnym sieťam, je to výhodou. Hľadáme inovatívne spôsoby práce, skúšame nové veci, komunikáciu na internete už berieme ako bežnú súčasť života.

Pracovná doba je závislá od našich otváracích hodín. Pracujeme 3 krátke a 3 dlhé dni:
Pondelok: 9 - 16:00
Utorok, Str., Štvr: : 9-12, 13-18
Pia: 9 - 15:00
So: 9 - 13:00
Po dohode je možné mať 1 sobotu v mesiaci voľno, prípadne aj v pondelok a piatok v prípade predĺženého víkendu. Prosím ozývajte sa nám len ak Vám vyhovujú naše otváracie hodiny.

Nebojte sa ani, že hľadáme niekoho len na predvianočný nával, potrebujeme normálne stálu posilu.

- Starostlivosť o zákazníkov
- Poskytovanie poradenstva ku konkrétnym tovarom
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- Preberanie tovaru od dodávateľa, naskladnenie, vyloženie a priebežné dopĺňanie tovaru
- Zodpovedanie za správne označenie tovaru, jeho prezentáciu a pod.
- Zodpovednosť za čistotu a poriadok obchodu, pravidelné upratovanie skladu, detského kútika a čistenie hračiek
- Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- Vydávanie objednávok z e-shopu

Ponúkame nástupný plat na TPP 800 eur brutto, na živnosť podľa dohody. Po zaučení zvýšenie, vianočné odmeny, samozrejmosťou sú nápoje na pracovisku, stravné lístky, zamestnanecké zľavy, príjemné pracovné prostredie, naučíme Vás veľa vecí napríklad o marketingu, extra voľno počas vianočných sviatkov, kedy sme zatvorení :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ide aj o prácu s deťmi, tak k nim treba mať pozitívny vzťah, sme vyslovene baby-friendly. Veľmi nám záleží na tom, aby bol náš zákaznícky servis tip top. Preto sa u nás nezaobídete s lenivosťou. Ale bude sa hodiť šikovnosť, všestrannosť, trpezlivosť, ochota učiť sa nové veci.

Sme mladý kolektív a chceme vytvoriť priateľské, pohodové prostredie, a preto je táto pozícia vhodná aj pre absolventov. Vyslovene hľadáme niekoho, kto si s nami bude “fičať” a tešiť sa. U nás nehrozí buzerácia, že si nemôžete ani sadnúť.

Sme funky dizajnový obchod s detskou obuvou, baví nás predávať kvalitný tovar, za ktorý sa nemusíme hanbiť, podporovať slovenských šikovných výrobcov a hľadať trendy kúsky pre deti. Momentálne sa pracuje pondelok-piatok, od nového roka sa bude pracovať aj soboty.
ID: 3522211  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-900 eur brutto