Hotelová Posádka - Kuchári na 4*/5* riečne výletné lode v Európe - Scenic, Emerald, Uniworld, Viking

backUP job agency

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Marec/Apríl 2024
2 580 - 4 990 EUR/mesiac+ ubytovanie a strava zabezpečené na lodi + preplatenie cestovných nákladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá ti poskytne vzrušujúce príležitosti cestovať a zároveň ti umožní zostať blízko domova? Tak poď na palubu s tými najlepšími a nazbieraj nezabudnuteľné zážitky, nové skúsenosti a ukáž svoje schopnosti, aby si mohol/la rásť profesionálne.

Hľadáme kuchárov na 4*/5* riečne výletné lode v Európe - SNENIC, EMERALD, UNIWORLD, VIKING. Tí, ktorí sa k nám pridajú, budú mať možnosť pracovať v modernom hotelovom prostredí a plávať po najznámejších riekach v Európe. Čaká ťa medzinárodný kolektív, zahraničná klientela, super skúsenosti a veľa cestovania!

Na novú sezónu 2024 hľadáme kuchárov na nasledujúce pozície:

- EXECUTIVE SOUS CHEF (kuchár), 3000 € Netto

- JUNIOR SOUS CHEF (kuchár), 2850 € Netto

- CHEF DE PARTIE (kuchár), 2300 - 2750 €

- JUNIOR CHEF DE PARTIE (kuchár), 2130 € Netto

- JUNIOR COOK (pomocný kuchár), 1980 € Netto

Ak ťa toto zaujalo, nájdeš viac informácií a ostatné obsadzované pozície na našej webstránke: https://www.backup-jobs.com/sk/pre-kandidatov/pracovne-ponuky

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príprava a varenie jedál pre zahraničných hostí na palube luxusných riečnych lodí

Pracovná doba:

- Počas sezóny sa pracuje v cca 2 - 3 mesačných turnusoch. Následne sa čerpá platená dovolenka.

- Hlavná sezóna trvá od marca do novembra/decembra

- Dovolenka je plne hradená zamestnávateľom

Ak hľadáš prácu, kde môžeš získať nové skúsenosti, cestovať a pracovať v medzinárodnom prostredí, tak nám pošli svoj životopis ešte dnes! Tešíme sa na Teba!

- Sezónna pracovná zmluva priamo s lodnou spoločnosťou (Švajčiarsko alebo Francúzsko)

- Prevažne americká, austrálska a britská klientela

- Hradené zdravotne, sociálne, úrazové a dôchodkové poistenie

- Výborné platové podmienky

- Lode s vysoko hodnoteným servisom

- Držiteľ viacerých svetových ocenení

- Bonus pri ukončení sezóny alebo Seniority bonus

- Odmeňovanie zamestnancov

- Ubytovanie a strava zabezpečené na lodi

- Nárok na platenú dovolenku počas sezóny

- Moderné kabíny s bezplatným internetom

- Možnosť zúčastňovať sa výletov pre hostí

- Cestovné náklady sú preplácané spoločnosťou

- Poskytnutá kompletná uniforma

- Poskytnutý tréning pred začiatkom sezóny, ako aj rôzne školiace kurzy počas sezóny

- Možnosť kariérneho rastu

Forma pohovoru: osobný alebo online pohovor priamo so zástupcom lodnej spoločnosti.

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku
- referencie (v prípade, že ich vlastníte)
- fotografiu s príjemným výrazom, ktorá ťa bude reprezentovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

4 - 5* luxusné riečne lode s americkou a austrálskou klientelou - UNIWORLD, SCENIC, EMERALD, VIKING, ktoré plávajú po európskych riekach Rýn, Mohan, Dunaj, francúzskych riekach a rieke Douro v Portugalsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna znalosť anglického jazyka

- Pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii (hotel alebo loď)

- znalosť hygienických noriem, schopnosť pracovať pod tlakom

- Flexibilita, tímovosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, pozitívny prístup.

- Chuť cestovať a pracovať v medzinárodnom tíme

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4787772  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 580 EUR/mesiac