Hotelová posádka - Čašník/servírka na 4*/5* riečne výletné lode v Európe - SCENIC, EMERALD, UNIWORLD, VIKING

backUP job agency

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 580 - 2 650 EUR/mesiac+ vysoký tringelt + ubytovanie a strava + preplatenie cestovných nákladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá je vzrušujúca, poskytuje príležitosť cestovať a zároveň zostať blízko domova? Poď na palubu s tými najlepšími, nazbieraj nezabudnuteľné zážitky, nové skúsenosti, ukáž svoje schopnosti a rozvíjaj svoj profesionálny rast.

Práca na riečnych lodiach ti ponúka možnosť pracovať v modernom hotelovom prostredí a plávať po najznámejších riekach v Európe. Čaká ťa medzinárodný kolektív, zahraničná klientela, super skúsenosti a veľa cestovania!

Obsadzovaná pozícia:
RESTAURANT & BAR
- Restaurant/Bar Steward, 1900 - 2060€ Netto + tringelt

Viac informácii a ostatné obsadzované pozície nájdeš na našej web stránke tu:

Hlavná sezóna trvá od marca do novembra/decembra.
Počas sezóny sa pracuje v cca 2 - 3 mesačných turnusoch. Dovolenka je plne hradená zamestnávateľom.

- Sezónna pracovná zmluva priamo s lodnou spoločnosťou (Švajčiarsko alebo Francúzsko)
- Prevažne americká, austrálska a britská klientela
- Hradené zdravotne, sociálne, úrazové a dôchodkové poistenie
- Výborné platové podmienky
- lode s vysoko hodnoteným servisom
- Držiteľ viacerých svetových ocenení
- bonus pri ukončení sezóny alebo Seniority bonus
- Odmeňovanie zamestnancov
- Ubytovanie a strava zabezpečené na lodi
- Nárok na platenú dovolenku počas sezóny
- Moderné kabíny s bezplatným internetom
- Možnosť využívať fitness centrum na palube
- Možnosť zúčastňovať sa výletov pre hostí
- Cestovné náklady sú preplácané spoločnosťou
- Poskytnutá kompletná uniforma
- Poskytnutý tréning pred začiatkom sezóny, ako aj rôzne školiace kurzy počas sezóny
- Možnosť kariérneho rastu

Forma pohovoru: online pohovor priamo so zástupcom lodnej spoločnosti.

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku
- referencie (v prípade, že sú k dispozícii)
- fotografiu s príjemným výrazom, ktorá ťa bude reprezentovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

4 - 5* luxusné riečne lode s americkou a austrálskou klientelou - UNIWORLD, SCENIC, EMERALD, VIKING, ktoré plávajú po európskych riekach Rýn, Mohan, Dunaj, francúzskych riekach a rieke Douro v Portugalsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii (hotel alebo loď)
- Flexibilita a odolnosť voči stresu
- pracovitosť
- Príjemné vystupovanie
- Chuť cestovať a pracovať v medzinárodné tíme

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4717821  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 580 EUR/mesiac