Reagujte bez životopisu

Chyžná - Stateroom Stewards (Housekeeping) - 4* riečne výletné lode na riekach Dunaj, Rýn, Seina

backUP job agency

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
2 477 EUR/mesiacČistá mesačná mzda: od 1850 + tringelt + ubytovanie a strava + preplatenie cestovných nákladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na riečnych lodiach ti ponúka možnosť pracovať v modernom hotelovom prostredí a plávať po najznámejších riekach v Európe. Čaká ťa medzinárodný kolektív, zahraničná klientela a veľa skúsenosti.
Plavby prevažne v Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Švajčiarsku, Francúzsku.

Obsadzované pozície:
*Chyžná/Stateroom Stewardess - Housekeeping (1850 € Netto)
*Chyžná/Trainee Stateroom Stewardess - Housekeeping (1850 € Netto)

Práca na lodiach Viking je vhodná pre uchádzačov s praxou v 4/5* servise, ale i pre nováčikov bez predošlých skúsenosti v hotelierstve, ktorí najskôr na danú pozíciu absolvujú intenzívny tréning - Trainee Stateroom Steward.
Tréning prebieha priamo na palube tréningovej lode Viking, naučíte sa všetko o danej pozícii a dozviete sa, aké to je pracovať na riečnej výletnej lodi. Po jeho ukončení sa nalodíte na jednu z Viking riečnych lodí a začnete pracovať na rovnakej pozícii.

Hlavná sezóna trvá do novembra/decembra.
Počas sezóny sa pracuje v cca 2 mesačných turnusoch, 6 – 8 týždňov pracuješ a následne sa čerpá 10 – 14 dní voľno/dovolenka, ktorá je hradená zamestnávateľom.

- 4*/5* moderné riečne lode
- 32 až 50 Crew/členov posádky na loď
- 112 až 198 hostí na loď
- Prevažne americká, austrálska a britská klientela
- Švajčiarske alebo francúzske pracovné zmluvy priamo so zamestnávateľom
- Hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a prídavky na dieťa
- Automatické zvyšovanie platu po ukončení sezóne (od 2023)
- Bonus po ukončení sezóny podľa počtu odrobených dní (od 2023)
- Zabezpečené ubytovanie a strava
- Preplatené náklady na vycestovanie
- Moderné kabíny s internetom (Wi-Fi)
- Poskytnutá kompletná uniforma
- Nárok na platenú dovolenku každých 6 - 8 týždňov
- 2/3 mesačné turnusy počas celej sezóny (rotácia je cca 2 mesiace na lodi a 10 - 14 dní platená dovolenka)
- Dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
- Možnosť nástupu priebežne počas celej sezóny
- Zabezpečený tréning pred i po nástupe na loď
- Možnosť nástupu aj pre neskúsených kandidátov, ktorí najskôr absolvujú rozsiahli tréning ukončený certifikátom

Forma pohovoru: Online pohovor so zástupcom lodnej spoločnosti

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- životopis s fotografiou v anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Popredná lodná spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov a momentálne prevádzkuje viac ako 70 riečnych lodí. Patrí medzi uznávaných lídrov a najviac oceňované spoločnosti v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požaduje sa znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
- Pracovné skúsenosti v Housekeepingu alebo na danú pozíciu absolvujete rozsiahli tréning

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4578005  Dátum zverejnenia: 14.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 477 EUR/mesiac