Nábor na riečne lode (AmaWaterways, Lüftner Cruises) - Restaurant/Bar Stewards

backUP job agency

Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Holandsko, USA, Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
marec/apríl 2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 4* - 5* riečnych lodiach - AmaWaterways, Lüftner Cruises, Rijfers River Cruises, River Tours AG, Select Voyages AG, Scylla AG, Travelmarvel
- Plavby v Európe/Rýn, Dunaj, Rhône, Saône...
- americká alebo nemecká klientela (záleží od konkrétnej lode)

Obsadzované pozície: Čašníci – Restaurant/Bar
• Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.
• Prijímanie objednávok jedál a nápojov
• Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel na úrovni 4*/5* servisu.

Fotogalériu, video a viac o obsadzovaných pozíciach nájdete na našej web stránke: http://www.backup-jobs.com/pre-kandidatov/aktualne-ponuky

- vyplácané extra servisné/tip na všetky pozície
- Nástup je kompletne organizovaný spoločnosťou (vrátane zabezpečenia letenky)
- Európska pracovná zmluva
- Nárok na dovolenku počas sezóny
- Dĺžka sezóny od marca/apríla do novembra/január

Výberové konanie organizuje naša agentúra priamo so zástupcami lodnej spoločnosti v termíne:
- 12. 12.2017 - Bratislava

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- aktualizovaný životopis (stačí v SJ, žiadosť Vám v cudzom jazyku bezplatne vypracujeme)
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na uvedenom linku:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Spoločnosť bola založená v roku 1999 a dnes je jednou z popredných lodných spoločností s viac ako 25 riečnymi a 13 zaoceánskymi loďami.
Lodná spoločnosť zamestnáva posádku na 4* - 5* riečnych lodiach renomovaných spoločnosti - AmaWaterways, Lüftner Cruises, Rijfers River Cruises, River Tours AG, Select Voyages AG, Scylla AG, Travelmarvel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na riečnej lod

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3253905  Dátum zverejnenia: 27.11.2017