Predavač/ka farmárskych produktov

BACHLEDKA SKI & SUN s. r. o.

Miesto práce
Ždiar
Termín nástupu
dohodou
762 - 1 000 EUR/mesiac762 € + variabilná zložka mzdy podľa predaja + príplatky za víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj lokálnych potravín,
- odprezentovanie kvality ponúkaných produktov zákazníkom,
- zodpovednosť za evidenciu a kontrolu záručných dôb produktov,
- spracovanie tržieb a odosielanie reportov,
- práca s registračnou pokladňou,
- práca s terminálom,
- starostlivosť o vizuál a čistotu prevádzky.

- Zamestnanecké ubytovanie,
- variabilná zložka mzdy závislá od predaja,
- nenáročná a zaujímavá práca,
- možnosť využiť benefit, skipass pre Teba a rodinného príslušníka v
stredisku BACHLEDKA SKI & SUN.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod, maloobchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Si človek, ktorý rád komunikuje a pracuje s ľuďmi? Si flexibilný, trpezlivý, samostatný a zodpovedný? Vyznáš sa v mäse, syroch, mede, pečive a iných potravinách? Ak áno, hľadáme práve Teba. Kolegu, ktorý s úsmevom vysvetlí a odpovie na otázky o lokálnych produktoch. Odborne vysvetlí pôvod a kvalitu produktov, ktoré v našej novootvorenej predajni budeme predávať.
Naša novovybudovaná sieť farmárskych potravín sa otvára už toto leto a preto neváhaj a pošli nám svoje CV. Predajne budú otvorené v Ždiari, Bachledovej doline - Ždiar a Červenom Kláštore.

Pracujte tam, kde iní dovolenkujú!
BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku. K stredisku patrí aj Penzión SKI JEZERSKO v malebnej obci Jezersko. Pri každodennej práci sa usilujeme skvalitňovať poskytované služby tak, aby sa u nás návštevníci cítili komfortne a radi sa vracali. Vďaka vízii nášho manažmentu, odbornosti a usilovnosti našich zamestnancov pribúdajú v stredisku každý rok nové atrakcie a služby. Od zamestnancov očakávame, že budú profesionálnymi a kompetentnými partnermi pre našich klientov. Hľadať riešenia a nie problémy, k svojej práci sa stavať zodpovedne a k zákazníkom s úctou a úsmevom. Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4326660  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac