Šéfkuchár v celoročnom stredisku BACHLEDKA SKI & SUN

BACHLEDKA SKI & SUN s. r. o.

Miesto práce
BACHLEDKA Ski & Sun, Ždiar-Bachledova dolina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mesačnej mzdy závisí od tvojich individuálnych skúseností a zručností. Férové finančné ohodnotenie – všetko na pracovnej zmluve.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denne budete mať zodpovedať za plynulý chod kuchyne, kvalitu podávaných jedál, dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov, dodržiavanie predpisov HACCP, skladové zásoby surovín a objednávanie tovaru. Budete to práve vy, kto vytvorí pestrý jedálny lístok, ktorý očarí našich návštevníkov. Vy budete zastrešovať kalkuláciu cien používaných ingrediencií a stanovíte optimálne cenové relácie pre jedálny lístok. Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál ako aj vedenie tímu bude plne vo Vašej kompetencii. Vy budete ten, ktorý vymyslí vždy nové veci a aranžovanie jedál hravo vymyslí.

Zaujímavá práca v dobrom kolektíve, príjemnom pracovnom prostredí a stabilne fungujúcej firme. Šikovných ambicióznych kolegov radi podporíme v ich kariérnom raste.
Vyváženie pracovného života a oddychu je pre nás dôležité, preto zamestnancom ponúkame benefity vo forme skipassu pre rodinných príslušníkov.
Zamestnanecké obedy sú zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
BlueGastro - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Organizácia a plánovanie
Kreativita
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Schopnosť viesť tím
Dobrá komunikácia a spolupráca s kolegami

Pracujte tam, kde iní dovolenkujú!
BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku. K stredisku patrí aj Penzión SKI JEZERSKO v malebnej obci Jezersko. Pri každodennej práci sa usilujeme skvalitňovať poskytované služby tak, aby sa u nás návštevníci cítili komfortne a radi sa vracali. Vďaka vízii nášho manažmentu, odbornosti a usilovnosti našich zamestnancov pribúdajú v stredisku každý rok nové atrakcie a služby. Od zamestnancov očakávame, že budú profesionálnymi a kompetentnými partnermi pre našich klientov. Hľadať riešenia a nie problémy, k svojej práci sa stavať zodpovedne a k zákazníkom s úctou a úsmevom. Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4117129  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac