Údržbár v celoročnom stredisku BACHLEDKA SKI & SUN

BACHLEDKA FOOD s.r.o.

Miesto práce
Ždiar
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 100 EUR/mesiacTvoj nástupný plat Ti záväzne upresníme na osobnom pohovore. Závisí od zručností a skúseností. Zákonom dané príplatky za víkendy a sviatky sú samozrejmosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha a údržba zariadení ústredného vykurovania v stredisku Bachledka Ski & Sun,
• prísne rešpektovanie pracovných postupov, vykonávanie činností na základe technickej dokumentácie,
• dohliadanie a kontrolovanie technického stavu zariadení ústredného vykurovacieho systému,
• zabezpečovanie predbežných a preventívnych kontrol porúch a mechanických porúch na zariadeniach,
• vykonávanie bežných manuálnych prác súvisiacich s obsluhou kotolne,
• operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek,
• starostlivosť a údržba vonkajších priestorov podľa potreby a ročného obdobia,
• obsluha ČOV,
• údržbárske práce v areáli strediska,
• drobné zámočnícke a stavebné opravy / úpravy,
• starostlivosť o zverený majetok firmy (náradie, mobilný telefón, ...),
• ostatné činnosti podľa pokynov nadriadených.

Zamestnanecká strava za symbolickú cenu.
Celoročný skipass na lanové dráhy v stredisku.
Možnosť využiť zvoz zamestnancov do práce za symbolickú cenu z okolitých obcí (Kežmarok, Spišská Belá, Lendak, Ždiar ...)
Možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie,
Zľava na konzumáciu jedál a nealko nápojov v gastro zariadeniach strediska.

Veríme, že Ťa zaujala naša ponuka, preto neváhaj a zašli svoje CV. Ak si to práve Ty, ktorý spĺňa požadované kritéria radi Ťa pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Flexibilnosť, samostatnosť a pracovitosť, dobre naladený človek s pozitívnym prístupom k práci a ľuďom, zodpovednosť

BACHLEDKA SKI & SUN patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku. Pri každodennej práci sa usilujeme skvalitňovať poskytované služby tak, aby sa u nás návštevníci cítili komfortne a radi sa vracali. Vďaka vízii nášho manažmentu, odbornosti a usilovnosti našich zamestnancov pribúdajú v stredisku každý rok nové atrakcie a služby. Od zamestnancov očakávame, že budú profesionálnymi a kompetentnými partnermi pre našich klientov. Hľadať riešenia a nie problémy, k svojej práci sa stavať zodpovedne a k zákazníkom s úctou a úsmevom. Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.
ID: 4782852  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac