Čašník/čašníčka aj bez vyučenia

Bachleda Pavol BAPAS

Miesto práce
Ždiar
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do krásneho penziónu pod Belianskymi Tatrami hľadáme usmievavú, proaktívnu osôbku, ktorá má záujem s chuťou pracovať . Ak chcete pracovať v skvelom kolektíve, a chcete mať prácu, ktorá Vás baví sme pre Vás ta pravá voľba. Najdôležitejšie sú pre nás ľudskosť a prístup, ostatné sa doučíme spolu!
Vašou úlohou bude:
- Poskytovanie kvalitných zákazníckych služieb a ústretovosť k požiadavkám klientov
- Prezentačné schopnosti a dokonalá znalosť ponúkaných nápojov a jedál
- Udržiavanie poriadku
- Spolupráca s tímom

Ideálne by bolo, ak by ste boli z okresu Kežmarok, alebo Poprad.

Fixný plat
Odmeny
Stabilný priateľský tím
Práca v krásnych priestoroch
Stravovanie
Využívanie wellness

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

podmienkou nie je vyučená v odbore, ale chuť pracovať s úsmevom na tvári

Firma Bapas - Bachleda Pavel pôsobí na Slovenskom trhu už 30 rokov. Sme stabilnou a progresívnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti stavebníctva, cestnej nákladnej dopravy, cestovného ruchu a gastronómie. Prevádzkujeme ubytovacie zariadenie s reštauráciou v Belianských Tatrách (Penzión Ždiaranka v obci Ždiar)...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3263717  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac