Hľadá sa šikovný zdravotnícky asistent/ sestra

Babylon Aesthetics Kft.

Miesto práce
Landererova 6, Bratislava, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
06.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistencia lekárovi
- Samostatná práca s pacientom – vysvetlenie, poučenie
- Doplňovanie a objednávanie materiálu
- Práca s pokladňou
- Práca s pc – zapisovanie do programu, odpovedanie na maily
- Objednávanie pacientov a vybavovanie telefonátov

- Práca v ústretovom a dynamickom kolektíve
- Možnosť práce v nadštandardnej ambulancii
- Moderné a špičkové vybavenie
- Zaujímavé prípady
- Zaučovanie pod dohľadom
- Systém motivačného finančného ohodnotenia
- Dlhodobá pracovná istota
- Priestor pre profesný rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Prijmeme sestru/asistenta na plný pracovný úväzok.
Pracujte tam, kde si Vašej práce budú vážiť!
Zaškolíme Vás, skúsenosti v obore nie sú nutné.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Pri žiadosti o pozíciu pošlite nám svoj očakávaný disponibilny netto plat / 1 mesiac.
Termin nastupu: NOV/2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zodpovedný a proaktívny prístup k práci
* Vodičský preukaz “B”
* Vlastné vozidlo výhodou, nie podmienkou
* Anglicky alebo Madarsky jazyk vyhodou, nie podmienkou

Sme súkromná klinika zaoberajúca sa s estetickými zákrokmi
ID: 3214169  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou