Lekár - Absolvent - na Transplantáciu Vlasov

Babylon Aesthetics Kft.

Miesto práce
Landererova 6, Bratislava, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná klinika pri Bratislave príjme lekára/ lekárku na Transpl. Vlasov. Práca vhodná aj pre absolventov. Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve a dobré pracovné podmienky.

* príjemné, pozitívne a motivačné pracovné prostredie
* priestor pre profesný rozvoj
* nadštandardné platové ohodnotenie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Pri žiadosti o pozíciu pošlite nám svoj očakávaný disponibilny bruto plat / 1 mesiac.
Termin nastupu: FEB/2018

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Zodpovedný a proaktívny prístup k práci
* Vodičský preukaz “B”
* Vlastné vozidlo výhodou, nie podmienkou
* Madarsky alebo anglicky jazyk vyhodou, nie podmienkou

Sme súkromná klinika zaoberajúca sa s estetickými zákrokmi
ID: 3213040  Dátum zverejnenia: 5.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou