Vedúci oddelenia projektantov /NN, VN, fotovoltika/

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
4 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Ďalšie finančné benefity: 13.plat, koncoročné odmeny v závislosti od plnenia osobných cieľov a výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť a riadenie 3 členného tímu projektantov
  • Zabezpečovanie rozvoja projekčného oddelenia
  • Celková zodpovednosť za riadenie projektov v oblasti VN, NN a fotovoltiky
  • Plánovanie projektov, sledovanie časových harmonogramov a plánov, rozpočtov a ďalších procesov nevyhnutných k úspešnému ukončeniu projektov
  • Manažment nákladov projektov
  • Zabezpečovanie včasného a presného dokončenia prác na adekvátnej úrovni
  • Prezentácia projektov a výsledkov oddelenia priamemu nadriadenému
  • Podieľanie sa na tvorbe technických riešení
  • Definovanie a kontrola plnenia úloh v rámci projektového riadenia
  • Organizovanie a vedenie interných porád s členmi predstavenstva spoločnosti

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu - pravidelné školenia a vzdelávanie zamestnancov nielen v oblasti elektroenergetiky, lekcie angličtiny
  • Práca v stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
  • Participácia na zaujímavých a inovatívnych projektoch v oblasti elektro-energetiky
  • Priateľský kolektív, príjemný rodinná atmosféra
  • Vysoká podpora manažmentu spoločnosti
  • Príspevok na stravovanie
  • Multisport karta (príspevok wellness na rekreáciu)
  • Teambuildingy a rôzne zamestnanecké aktivity

Zaujala vás naša ponuka? Zareagujte na inzerát a pošlite nám prosím životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Nespĺňate všetky potrebné požiadavky, ale radi by ste pôsobili v oblasti elektroenergetiky? Pozícií máme otvorených viac a preto nám pošlite váš životopis aj s podrobnejšími údajmi o hľadanej pozícii na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilná spoločnosť s tradíciou zabezpečujúca komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky od dodávok riadiacich systémov, VN a NN zariadení, transformátorov, elektrických ochrán, nabíjacích staníc pre elektromobily, strešných fotovoltaických elektrární, klimatizácii, tepelných čerpadiel až po inžiniering vrátane montáže, projekčnej, servisnej činnosti a zabezpečenia dátových prenosov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti elektrotechniky, informatiky, automatizácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

STE TEN PRAVÝ KANDIDÁT?

ODBORNÉ POŽIADAVKY

  • Skúsenosti s riadením tímu v rozsahu minimálne 3 roky
  • Vzdelanie v oblasti elektrotechniky, informatiky, automatizácie, technologické alebo v oblasti energetiky
  • Autorizovaný stavebný inžinier SKSI /Inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb/
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Znalosť programov AutoCad a EPlan je veľkou výhodou
  • Tímovo orientovaný, pozitívne naladený človek
  • Kreativita, ochota učiť sa nové veci
  • Schopnosť plánovať a organizovať projekty
  • Vyjednávacie zručnosti, Samostatnosť a Zmysel pre detail

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Cangárová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795926  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac