Manažér účtovného oddelenia

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
vzájomnou dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie je závislé od Vašich predošlých skúseností a splnení odborných požiadaviek spoločnosti. 13. a 14. plat je bonus navyše.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie: Oddelenie účtovníctva (na úrovni skupiny)

Typ zamestnania: Plný pracovný úväzok

Výkon práce: Trenčiansky kraj (upresníme na pohovore)

Typ práce: Hybridný - s možnosťou čiastočného home-office

Požiadavka na cestovanie: Žiadna

Priamy nadriadený: Finančný riaditeľ spoločnosti

Priami podriadení: Tím 8 profesionálov

NÁPLŇ PRÁCE

● Riadenie tímu oddelenia účtovníctva

● Metodické riadenie oblasti účtovnítva a daní jednotlivých entít spoločnosti

● Kontrola účtovania dokladov, majetku a mesačných uzávierkových prác

● Spracovanie daňových priznaní pre DPH a DPPO

● Kontrola mesačných a ročných uzávierok a hlavnej knihy spoločností

● Príprava a zostavenie ročnej konsolidovanej účtovnej závierky podľa IFRS

● Fungovanie ako dôveryhodný partner a poradca pre vedenie spoločnosti

● Porporovanie a profesionálne rozvíjanie členov zvereného tímu

● Spolupráca s tretími stranami na úrovni skupiny (audítori, daňoví poradcovia, orgány štátnej a verejnej správy pri prípadných kotrolách)

● Aktívna účasť a časom aj vedenie strategických porád

● Sledovanie dôležitých ukazovateľov, príprava ad-hoc reportov a štatistík

● Správa zákonom stanovených štatistických výkazov

● Príprava podkladov pre kontroling

● Nadštandardné finančné ohodnotenie

● 13 a 14 plat v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnsti

● Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočnej práce z domu

● Vedenie stabilného a priateľského kolektívu s rodinnou atmosférou

● Spoločnosť je otvorená zmenám a neustálemu zlepšovaniu, cení si názory a nadhľad svojich zamestnancov – napriek svojej veľkosti to nie je “korporát”

● Aktívna podpora vášho profesionálneho, kariérneho a osobného rozvoja

● Budete súčasťou renomovanej značky a podieľať sa podpore jej úspechov

● Budete spolupracovať s profesionálmi so silnými lokálnymi kompetenciami a medzinárodnými štandardami

● Transparentná komunikácia, rýchlosť rozhodovania, spravodlivý prístup

● Rôzne príspevky pre zamestnancov (DDS, voľnočasové aktivity, vzdelávanie)

● Firemné akcie, sick days a dovolenka navyše

● 100% podpora vedenia spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je stabilná, rokmi etablovaná spoločnosť na Slovenskom trhu, ktorá sa vďaka svojej značke, dlhodobej tradícii a podnikateľskému zázemiu radí medzi popredných zamestnávateľov vo viacerých regiónoch. Aktuálne otvárame zaujímavú výkonnú rolu v rámci vedenia účtovných operácií na úrovni holdingu, s potenciálom ovplyvňovať finančnú stratégiu a napredovanie v zmysle skupinového riadenia. Ak ste otvorení novej profesionálnej výzve a hľadáte možnosť kariérneho a osobného napredovania, prečítajte si detaily a zvážte, či práve táto ponuka nie je tá pravá pre vás.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Vedenie tímu - Mierne pokročilý

Hľadáme skúseného lídra s výbornou znalosťou účtovníctva, ktorý je otvorený zmenám, pomôže spoločnosti v napredovaní a neustálom zlepšovaníprocesov. Svedomitého kolegu, ktorý aj napriek tomu, že veľa vecí vie, stále má chuť sa učiť nové veci. Vedúceho oddelenia, ktorý je tímový hráč a má zmysel pre spravodlivosť.

STE VÝBORNÝ KANDIDÁT, AK MÁTE:

  • 3+ rokov skúseností na podobnej pozícii
  • Znalosť podvojného účtovníctva a slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
  • Skúsenosť s riadením aspoň menšieho tímu zamestnancov
  • Skúsenosť so zostavovaním ročnej konsolidovanej účtovnej závierky
  • Znalosť IFRS štandardov (nie je podmienkou ale veľkou výhodou)
  • Výborné komunikačné schopnosti a viete veci jednoducho vysvetliť
  • Schopnosť pracovať samostatne, flexibilne a systematicky
  • Zodpovedný prístup k plneniu úloh, tímovým výsledkom a termínom
  • Motiváciu posúvať sa kariérne vpred a chuť realizovať zmeny, ak sú potrebné
  • Prirodzenú schopnosť spolupráce v tíme a jeho aktívnej podpory

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4793987  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac