Obchodno Technický manažér /elektrotechnika

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 100 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Ďalšie finančné benefity: 13.plat, koncoročné odmeny v závislosti od plnenia osobných cieľov a výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadaná pozícia predstavuje jednu z kľúčových rolí v rámci spoločnosti, primárne zodpovednú za aktívnu podporu v oblasti vedenia obchodných vzťahov so zákazníkmi. Náš klient hľadá skúsených obchodno - technických manažérov s proklientským prístupom a technickými znalosťami pre úspešné a hladké vedenie obchodných projektov od úvodného stretnutia po odovzdanie projektu realizačnému tímu.​

  • Udržiavanie databázy aktívnych klientov a starostlivosť o nich
  • Prezentácia spoločnosti potencionálnym partnerom
  • Príprava obchodno-technických kalkulácií a cenových ponúk
  • Spracovávanie subdodávateľských ponúk a kompletizácia cenových ponúk podľa súťažných podkladov
  • Vedenie obchodných a technických rokovaní
  • Práca s interným systémom spoločnosti
  • Komunikácia so subdodávateľmi
  • Podpora vedenia spoločnosti a obchodného tímu
  • Spracovávanie štatistík, analýz a reportov pre členov predstavenstva
  • Zodpovednosť za plnenie individuálnych stanovených obchodných plánov a cieľov

  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu - pravidelné školenia a vzdelávanie zamestnancov nielen v oblasti elektroenergetiky, Lekcie AJ
  • Šanca stretnúť sa s novými technológiami a inováciami
  • Rozšírenie technického know-how nakoľko náš klient je spoločnosť so širším portfóliom riešení
  • Príspevok na stravovanie
  • Podpora stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
  • Participácia na veľmi zaujímavých a inovatívnych projektoch v oblasti elektroenergetiky
  • Vysoká podpora vedenia a celého tímu
  • Teambuildingy, vianočný večierok a iné
  • Skvelý a stabilný tím pripravený pomôcť

Zaujala vás naša ponuka? Zareagujte na inzerát a pošlite nám prosím životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Nespĺňate všetky potrebné požiadavky, ale radi by ste pôsobili v oblasti elektroenergetiky? Pozícií máme otvorených viac a preto nám pošlite nám váš životopis aj podrobnejšími údajmi o hľadanej pozícii na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilná spoločnosť s tradíciou zabezpečujúca komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky od dodávok riadiacich systémov, VN a NN zariadení, transformátorov, elektrických ochrán, nabíjacích staníc pre elektromobily, strešných fotovoltaických elektrární, klimatizácii, tepelných čerpadiel až po inžiniering vrátane montáže, projekčnej, servisnej činnosti a zabezpečenia dátových prenosov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické / Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

​Máte obchodnícke myslenie, technické znalosti a pro-klientský prístup? Máte vzťah k elektroenergetike a vzdelanie v technickom odbore? Potom ste pre nášho klienta ten pravý kandidát.

  • Minimálne 3 roky odbornej praxe na podobnej pozícii
  • Technické /Elektrotechnické vzdelanie
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Analytické myslenie
  • Vyjednávacie zručnosti
  • Samostatnosť
  • Zmysel pre detail

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4792765  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac