Human Resources Manager (Slovakia)

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
vzájomnou dohodou
3 500 EUR/mesiacNástupná mzda bude dohodnutá v závislosti od vašich doterajších skúseností v oblasti ľudských zdrojov. K pozícii prislúchajú aj motivujúce ročné bonusy a tiež firemné auto na súkromné účely.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▶Hľadáme skúseného lídra, ktorý rozumie potrebe prepojenia HR s biznisom a jeho prvé kroky budú smerovať k výkonným zamestnancom, pretože tiež chápe, že sú to práve oni, ktorí vytvárajú najväčšiu hodnotu pre klientov spoločnosti.
▶Hľadáme silného partnera, ktorého prioritou bude hájiť záujmy zamestnancov a zároveň pri tom zohľadní ciele spoločnosti.
▶Hľadáme nového výkonného člena slovenského top manažmentu, ktorý pomôže viesť spoločnosť k dosahovaniu lepších výsledkov.

Ak vás motivuje práca v príjemnom a uvoľnenom prostredí a ste unavení zo štrukturovaného prostredia, kde rozhodnutia trvajú celú večnosť, táto pozícia bude pre vás skutočným osviežením.

VAŠE KĽÚČOVÉ KOMPETENCIE

▶ INTERNÝ AUDIT A NASTAVENIE HR STRATÉGIE
• Nastavenie dlhodobých HR cieľov v spolupráci s vedením spoločnosti
• Implementácia potrebných krokov a opatrení za účelom ich plnenia
• Optimalizácia interných procesov, zodpovednosť za personálny kontroling

▶ RIADENIE ŽIVOTNÉHO CYKLU ZAMESTNANCOV
• Nastavenie efektíveho procesu výberu a hodnotenia interných zamestnancov
• Zabezpečenie efekívneho adaptačného programu, rozvoja zamestnancov, plánovanie nástupníctva a priebežné monitorovanie interných kapacít
• Nastavenie spravodlivého a transparentného odmeňovacieho systému naviazaného na hodnotenie výkonu a mäkkých zručností

▶ ANGAŽOVANOSŤ A FIREMNÁ KULTÚRA
• Spolutvorenie firemnej kultúry, podpora zapracovania hodnôt spoločnosti do každodenného života zamestnancov
• Návrh a realizácia aktivít na zvyšovanie angažovanosti zamestnancov, aktívna podpora interných lídrov a manažmentu spoločnosti
• Pravidelná osobná komunikácia so všetkými pobočkami, HR coaching

▶ BUDOVANIE TÍMU A AUTONÓMIA
• Postupné budovanie funkčného interného HR oddelenia spoločnosti
• Samostatné vedenie HR agendy, prioritizácia HR cieľov podľa potreby
• Uplatňovanie participatívneho štýlu riadenia, ísť príkladom

Pozícia reportuje Counry Operations Directorovi, je súčasťou top manažmentu spoločnosti.

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Vysoká hodnota HR v šturktúre a cieľoch spoločnosti
• Priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vašich vedomostí v praxi
• Otvorenosť voči HR trendom a moderným prístupom k zamestnancom
• Práca pre jedného z lídrov na trhu s výbornými nezávislými hodnoteniami
• Silné hodnoty spoločnosti – spokojní zamestnanci a kvalitné služby
• Spolupodieľanie sa na budovaní imidžu dôveryhodnej partnerskej značky
• Byť súčasťou tímu skúsených profesionálov a priateľského kolektívu
• Otvorená komunikácia, transparentnosť a spravodlivý prístup
• Zamestnanecké akcie, teambuildingy a rôzne tímové aktivity
• Podpora vzdelávania, odborné školenia, účasť na konferenciách
• Služobný automobil (Škoda Superb) aj na osobné účely
• 110% podpora top manažmentu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Náš klient je jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich personálnych spoločností na Slovensku, ktorá dnes poskytuje svoje služby 150-tim zamestnávateľom. Výkonný manažment má mnohoročné skúsenosti v oblasti náboru zamestnancov a je jeho hlavnou priroitou je poskytovanie kvalitného servisu a tiež budovanie špičkového tímu, ktorý sa bude dlhodobo podieľať na úspechoch spoločnosti. Aktuálne spoločnosť otvára pozíciu Personálneho riaditeľa, jednu z kľúčových rolí v rámci slovenského top manažmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR Manažér / HR Business Partner / Senior HR Generalist

Náš klient v prvom rade hľadá skúseného lídra, HR ambasádora svojej rýchlo napredujúcej značky, ktorý na základe firemného biznis modelu nastaví efektívne fungovanie procesov a HR controlling, zabezpečí spravodlivé a konkurencieschopné odmeňovanie, pomôže lídrom rozvíjať riadiace zručnosti a bude reprezentovať spoločnosť slovenskej HR komunite.

• Viacročné skúsenosti s komplexnou agendou v oblasti ľudských zdrojov
• Skúsenosť s optimalizáciou vnútrofiremných procesov s riadením výkonu
• Skúsenosť s nastavením funkčnej personálnej administratívy
• Skúsenosť s výberom, hodnotením a motiváciou zamestnancov
• Aktívna podpora zamestnancov a vzťahový manažment
• Poradensvto a odporúčania manažmentu spoločnosti
• Prehľad v aktuálnych nariadeniach zákonníka práce
• Výborné komunikáčné a prezentačné zručnosti
• Proaktívny prístup, kolaboratívnosť
• Vodičský preukaz typu B

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4582996  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac