Nákupca (strategický + operatívny nákup)

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
vzájomnou dohodou
2 000 EUR/mesiacUvedená suma je približná predstava nášho klienta, ktorý je ale otvorený ďalšej diskusii. Jej finálna výška bude zohľadňovať profesionálne skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadaná pozícia predstavuje jednu z kľúčových rolí v rámci spoločnosti, primárne zodpovednú za strategický, z časti aj operatívny nákup v elektro v oblasti. Náš klient hľadá skúseného Nákupcu, ktorý bude zabezpečovať nákup komponentov v rozsahu viac ako 2 mil. eur ročne, od cca 30 dodávateľov v rámci Slovenska aj zahraničia.

HLAVNÁ NÁPLŇ PRÁCE

● Vyhľadávanie nových dodávateľov a udržiavanie dlhodobých korektných vzťahov (ako s novými, tak a aj so súčasnými)
● Príprava tendrov a spravovanie výberových konaní na dodávateľov v súlade s nákupnou stratégiou spoločnosti
● Analýza dodávateľov a následný návrh odporúčaní na zefektívnenie spolupráce
● Získavanie informácií o kvalite, cenách a dodacích možnostiach
● Zodpovednosť z výber, zloženie a konečnú cenu tovarov a služieb
● Vyjednávanie so strategickými partnermi a dodávateľmi
● Denno-denná komunikácia s dodávateľmi v rámci Slovenska aj zahraničia
● Sledovanie trhu a aplikovanie nových poznatkov do praxe
● Vytváranie nákupných stratégii v spolupráci s nadriadeným
● Riadenie dodávateľskej agendy a optimalizácia jej portfólia
● Pravidelný reporting a úzka spolupráca s vedením
● Nákup a monitoring aktuálneho stavu zásob

Pozícia reportuje Obchodnému riaditeľovi spoločnosti.

● Motivujúce platové ohodnotenie a systém benefitov
● Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu - pravidelné školenia a vzdelávanie zamestnancov nielen v oblasti elektro-energetiky, lekcie angličtiny
● Práca v stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
● Participácia na zaujímavých a inovatívnych projektoch v oblasti elektro-energetiky
● Priateľský kolektív, príjemný rodinná atmosféra
● Vysoká podpora manažmentu spoločnosti
● Príspevok na stravovanie
● Multisport karta (príspevok wellness na rekreáciu)
● Teambuildingy a rôzne zamestnanecké aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je stabilná, rozvíjajúca sa spoločnosť s dlhodobým zameraním na riešenia potrieb zákazníkov z oblasti distribúcie energie, elektro-energetiky, priemyslu a obnoviteľných zdrojov elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

nákup (strategický alebo operatívny)

Počet rokov praxe

3

● Minimálne 3 roky odbornej praxe na podobnej pozícii
● Prehľad v oblasti elektro je výhodou, nie podmienkou
● Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
● Analytické myslenie a flexibilný prístup
● Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
● Analytické myslenie, flexibilita
● Vodičský preukaz

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4573450  Dátum zverejnenia: 6.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac