Brand manager (FMCG, premium product portfolio)

Baarco & Tish s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
vzájomnou dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená suma je ideálna predstava pri nástupe do zamestnania. Jej finálna výška bude zohľadňovať skúsenosti kandidáta. K pozícii prislúcha 13 aj 14 plat ako garantovaná zložka odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadaná pozícia predstavuje jednu z kľúčových rolí v rámci oddelenia marketingu. Náš klient hľadá skúseného kandidáta, ktorý chce rozvíjať svoju kariéru v tejto oblasti a ktorý komplexne zastreší zverené portfólio produktov. Náplň práce Brand Managera vo vzťahu k zvereným produktom zahŕňa:

● Prípravu ich marketingového plánu
● Implementácia krátkodobých a dlhodobých produktových stratégií
● Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
● Spolupodieľanie sa na príprave a odsúhlasovaní promočných akcií v spolupráci s klientom a obchodným tímom
● Vyhodnocovanie promočných aktivít a následné nastavenie potrebných opatrení na optimálne využitie zdrojov
● Spolupráca na vytváraní efektívnej distribučnej stratégie jednotlivých značiek, nastavenie distribučnej cesty a cieľov
● Hľadanie nových možností podpory predaja
● Príprava, prezentácia a odsúhlasenie ročných plánov
● Aktualizácia a vyhotovenie kalkulácie výrobkov
● Riadenie výdavkov na zverenú časť marketingových aktivít
● Schvaľovanie odberateľskej fakturácie v rámci rôznych akcií
● Spracovanie informácií a štatistík týkajúcich sa zverených produktov
● Tvorba marketingových prezentácií

Priamy nadriadený pozície: Marketingový riaditeľ

● Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so kvalitnou firemnou kultúrou
● Byť súčasťou zohratého kolektívu v tíme skúsených profesionálov
● Príjemné “rodinné“ prostredie
● Flexibilný pracovný čas (2 dni home office + 3 dni office)
● 13. a 14. plat (garantovaný)
● Možnosť nákupu výrobkov za zamestnanecké ceny
● Jazykový kurz 1x do týždňa v rámci pracovného času
● Teambuildingy 3x ročne a rôzne zamestnanecké akcie
● “Marketingové auto” možnosť využitia aj na súkromné účely
● Možnosť ďalšieho profesionálneho a osobnostného rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Náš klient je stabilná medzinárodná spoločnosť so zameraním na marketing, obchod a logistiku. Okrem svojich vlastných prémiových značiek zastrešuje aj niekoľko partnerských, ktoré sú obľúbené medzi zákazníkmi ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Aktuálne sa otvára nová pracovná príležitosť - strategická pozícia Brand Manager, ktorá bude zastupovať zverené portfólio produktov a stane sa súčasťou stabilného priateľského kolektívu, ktorý na Slovensku dlhé roky pôsobí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Brand/Product/Marketing

● 2-5 rokov v oblasti produktového alebo brand manažmentu
● Prehľad na trhu FMCG
● Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
● MS Office na pokročilej úrovni
● Komunikačné, organizačné a vyjednávacie zručnosti
● Analytické myslenie, spoľahlivosť, dôslednosť
● Motivácia ďalej sa vzdelávať
● Schopnosť spolupráce v tíme aj samostatného fungovania

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4570515  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac